Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tud felvilágosítani?

Ki tud felvilágosítani?

Figyelt kérdés

Angliában élek,és csak részben vagy későn kapok híreket.

Valaki el tudná nekem mondani,hogy mi történt Csepelen??

Hajléktalanokról meg egy nyakig eltemetett férfiről hallottam kusza híreket.


2011. aug. 13. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja 4 férfit elástak, úgy derült ki, hogy egy román férfit is guggolva, élve eltemettek, de ki tudta ásni magát, és szólt a rendőröknek.
2011. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezt nem értem, ott ülsz a net előtt.

Használj valami hírgyűjtő oldalt, és mindig naprakész leszel.

2011. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves második..Igen a net előtt ülök,és elhiheted nézegetem a neten mielőtt kiírtam a kérdést.De mindenhol ugyanazt írták..A nagy semmit..

Legközelebb tégy nekem egy szívességet.HA nem tudsz a kérdésre válaszolni,ne is írj..rendben??

2011. aug. 13. 19:13
 4/8 A kérdező kommentje:
elsőnek.Köszönöm az információt.
2011. aug. 13. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy magyar volt, aki elmenekült, nem román. Most a baptista szeretetszolgálatnál van.
2011. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
www.mti.hu
2011. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az áldozatok mind csövik voltak, és uzsoraadóssággal tartoztak (gondolom nyugdíjból fizették volna) egy állítólagosan (ő állija, bár semmilyen papírja nem volt már) macedón (a rendőrség szerint szerb, de amúgy magyar nevű) férfinak, aki ha nem fizettek neki így statuált elrettentő példát, hogy nyakig elásta az embereket amíg meg nem haltak.
2011. aug. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!