Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kilépni a Katolik...

Hogyan lehet kilépni a Katolikus Egyház tagjai közül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy holnaptól nem vagy az, nem nekik adod az egy százalékot, stb. Nem tudok róla, hogy létezne tagnyilvántartás.
2011. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

vALAMINEK AZ ALAPJÁN CSAK DEKLARÁLJÁK,

HOGY A LAKOSSÁG 70 %-A KATOLIKUS.

2011. aug. 15. 16:58
 3/11 anonim válasza:
"Tagnyilvántartás" konkrétan nincs. De minden szentségfelvétel(így a keresztség is) egy szép nagy könyvben vezetve az adott templomban. Akit pedig megkeresztelek, az keresztény lesz. Ha jól tudom, "kilépni", megszüntetni, érvényteleníteni nem lehet. De semmilyen következménnyel vagy kötelességgel nem jár, így nem tudom, miért szeretnél kilépni. Ha nem akarod gyakorolni a vallást, akkor így döntöttél, semmilyen kötelezettséged sincs.
2011. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

abból a hetvenból kb 60 passzív, vagyis gyakorlatilag nem vallásos

a maradék harminc egyéb vallásból meg kábé 5 jon ki

2011. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Onnan tudják, hogy 70(?)% keresztény, illetve annak vallja magát, hogy népszámláláskor erre is rákérdeznek.
2012. febr. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

MARADJUNK ANNYIBAN HOGYKILÉPNI MÁRPEDIG NEM LEHET PONTOSAN ÚGY AHOGYAN A MAFFIÁBÓL SE.


Baromi demokratikus ! !

2012. febr. 10. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kilépni? Tiltja a vallásod vagy mi? :)
2012. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert lehetetlen dolog, hogy a tagjaik közé számolnak,mikor nem vagyok katolikus.


Még hittant sem tanultam soha és nem is óhajtok.


Milyen szervezet az, amiből nem lehet kilépni ?


A POLIP AZ EGY ILYEN SZERVEZET.

2012. febr. 10. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Küldj levelet a pápának, hogy töröljenek a rendszerből! XD

Kilépni, meg csak annyiból áll, hogy nem hiszel benne többé. Kényszeríteni valóban nem fognak semmire. Az, hogy valami nyilvántartásukban továbbra is jelen vagy, onnantól kezdve nem tagság, hanem egyszerű tévedés.

2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!