Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem!?

Tanácsra lenne szükségem!?

Figyelt kérdés

Néha van, hogy barátaimmal elmegyünk ide-oda bulizni,persze este. (pl. ZP)

Gondolom mindenki tudja, hogy ezeken a helyeken hemzsegnek a jobbnál jobb csajok, de én mégsem merek oda menni hozzájuk. :(

Mindig úgy indulok el, hogy most megismerkedek egy lánnyal meg minden, de amikor ott vagyok akkor egyszerűen képtelen vagyok oda menni akármelyik lányhoz is.

Mindig le blokkolok és csak az jár a fejemben,hogy mi van ha van ha mondjuk van barátja vagy csak szimplán nem jövök be neki és elhajt, az olyan kínos lenne. Ezen kívül még ha rá is tudnám magam venni, hogy oda menjek hozzá, egyszerűen nem tudom, hogy miről lehetne vele beszélgetni, tekintve, hogy abszolút nem tudom, hogy milyen típus.

Vki pls vmi jó tanácsot adjon már nekem, hogy hogyan kéne csinálni, TI HOGYAN ISMERKEDTEK ILYEN HELYEKEN?


2011. aug. 15. 00:55
 1/5 A kérdező kommentje:
hogy mi van,ha van barátja*
2011. aug. 15. 00:57
 2/5 anonim ***** válasza:
nem muszáj oda menni hozzájuk, elég ha csak szemezgetsz vele, vagy kacsintasz neki, ha vigyorog akkor már lehet belőle valami
2011. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ide illő vicc:


A nyuszika répát akar vetni a kertbe de nincs ásója hogy felássa a kertet. Eszébe jut, hogy a süninek van, majd elkéri tőle. El is indul, ám közben morfondírozik magában: "Áh, nem fogja ideadni. Tuti kell neki is! Vagy már kölcsön adta a borznak, ezt fogja mondani, amilyen irigy! Tuti nem adja ide ezerbe lefogadom, hogy nem fogja ide adni!" – hergeli fel magát egyre jobban.

Megérkezik, bekopogtat Süni tárt karokkal fogadja:

- Szia Nyuszika de örülök, hogy látlak, miben segíthetek?

- TUDOD MIT?! ß@$ZĐ MEG AZ ÁSÓDAT!


Sorry, de ez kb. ilyen szitu. Eleve azzal a gondolatmenettel nyitsz, hogy kudarcra van ítélve - hát tessék, be is jön. Kérdezősködj, figyeld a válaszait, ha úgy érzed, hogy nem a te eseted, vagy le akar rázni, akkor nem jött be - nagy dolog. De lehet, hogy olyat hallasz tőle, ami miatt érdekes embernek tartod, a csajok nem pusztán punci körüli fölöslegek; kialakulhat egy szimpla barátság/haverság - már akkor megérte. Az igazi majd legközelebb. :)

2011. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazad van. Legközelebb már megpróbálok erőt venni magamon és oda megyek valamelyik lányhoz.

Elvégre nem veszíthetek semmit.Ha nem tetszek neki akkor sincs nagy gáz és amúgy se hiszem, hogy bárki is ismerne ott, szóval nem is nagyon tudok be égni.

Kösz a válaszokat. :D

2011. aug. 15. 01:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól írtad a kommentedben!Ennyi!
2011. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!