Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szükségem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrienneee kérdése:

Mit tegyek? Szükségem lenne pár tanácsra!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jól jönne egy kis tanács, segítség!:(

4 évig voltam a barátommal együtt, még mindig együtt vagyunk, de már nem sokáig. A kapcsolatunk mondhatni ellaposodott, de sose gondoltam volna hogy odáig fajul, hogy szakítsunk :( Én tudom nagyon jól, hogy miben hibáztam és hajlandó is lennék rajta változtatni, de neki már más tetszik. A legnagyobb baj, hogy külföldön vagyunk még 2 hónapig, és együtt kell élnünk. Nagyon fáj, hogy érzem és tudom, hogy már nem velem akar lenni, másra vágyik. Én pedig még ennek ellenére is szeretem! Tudom nagy hülye vagyok... bárcsak tudnék rajta változtatni... Szóval a kérdésem, hogy mit tegyek ? Lefekvés előtt tudom, hogy a lánnyal beszél interneten és kimondhatatlanul fáj, hogy tudom úgy fekszik be mellém aludni, hogy Rá gondol, talán még Róla is álmodik... Szeretném ha elrepülne ez a két hónap és végre otthon legyek, ne kelljen látnom, hogy mennyire nem engem akar már... Kicsit már az is jobb, hogy kiirhattam magamból a dolgot :)


2011. okt. 4. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kitartást muci :)

lehet, hogy még változni fog két hónap alatt a dolog, nemtudom mióta stagnáltok így. próbáld valahogy feldobni, használd ki vele az időt, vagy ismerkedj te is. fontos, hogy ne lássa rajtad, mennyire szomorú vagy. lehet, hogy különköltöztök és pár hét után fog rájönni, milyen jó dolga volt veled. te pedig addig csinálhatsz amit szeretnél. tudom, könnyű mondani de most csak ennyi jutott eszembe :D

öleléés

17/L

2011. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így alakult és hogy még két hónapig kell együtt élned így vele. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit tehetnél, ha nem akar már javítani a kapcsolaton semmi esetre sem, akkor úgy sem lehet sok mindent tenni.

Én legalábbis nem könyörögnék neki...

Megmondanám neki, hogy szeretem, az Ő döntése, hogy elmenjek -e két hónap múlva, ha hagyja akkor elmegyek és örökre vége a kettőnk dolgának.


De ha látnám, hogy semmi esély és lenne rá lehetőségem, még hamarabb eltűnnék az életéből. Ne bánkódj, lesz olyan férfi aki a csillagokat is lehozná majd Érted, egy olyan férfi nem éri meg, akiért Neked kell könyörögnöd.

Bármennyire is fáj, hosszú távon, talán Neked lesz így a legjobb.

2011. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ nagyon jólesett :) igyekszem kitartani, de néha kiirni is jólesik magamból a dolgokat, mert magamba nem tarthatok mindent...
2011. okt. 4. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:

"Lefekvés előtt tudom, hogy a lánnyal beszél interneten és kimondhatatlanul fáj, hogy tudom úgy fekszik be mellém aludni, hogy Rá gondol, talán még Róla is álmodik..."

Nem irigyellek, pokoli érzés lehet:(

Ez most nem segít semmit..., de hidd el, hogy ennél csak jobb lehet:) Fel a fejjel, próbálj meg előre nézni:) Tudom, hogy egy nőtől nem illik ilyet kérdezni, de megkérdezhetem a korodat?

2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szegény

sziven ütött a történeted :S sajnállak nagyon

szerintem túl sok mindent nem tehetsz sajnos

ismerkedj te is esetleg vagy töltsd hasznosan azt a maradék 2 hónapot!

kitartást kívánok, remélem nem lesz olyan borzalmas és sokkal jobb lesz a végén neked

2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem nem kimutatni, hogy mennyire fáj belül a dolog. Abban is bízom sajnos, hogy ha hazamegyünk tényleg rájön mit veszít... Csak tudnám miért szeretem még mindig ??? az volt az első mondatom minden párkapcsolatban, ha megtudom hogy az illető megcsal vagy más kell neki azonnal mehet az útjára...most pedig épp az ellenkezője.. De azzal is tisztában vagyok, hogy el kell engednem, lehet tényleg mindkettőnknek így lesz a legjobb...
2011. okt. 4. 22:54
 7/12 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2011. okt. 4. 22:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy ideig fájni fog még, de csökkentsd, amit lehet, ne feküd mellé.

Ha csak egy szoba van akkor is feküdj máshova.


Kapcsolatok időnként kihűlnek, jó ideje benne vagy, tapasztaltabb leszel általa.

Majd 3 hónap múlva jobb lesz.

2011. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!


Először is mély levegő...Nyugodj meg.Nagy közhely,de valamiért mégis csak igaz!"Az idő mindent megold!". Gondolom tudod az eszeddel, hogy még ha vissza is találna hozzád, már nem lenne ugyanaz a kapcsolatod,hisz megingott ő már elég rendesen.Ha ezt sikerül elfogadnod, akkor majd te is kicsit átalakulsz és rájössz, hogy még mindig csak 22 éves vagy, elment 4 év az életedből na puff :)

Próbáld a következő 2 hónapot tényleg hasznosan megélni, bár nem tudom hogy mit engedhetsz meg magadnak(most nem anyagiakra gondolok,hanem városnézés,séta ha a munkán kívül van szabadidőd!).Szóval ne hagyd magad egyedül a gondolataiddal,foglald el magad.Tudd, hogy 2hónap múlva minden sokkal jobb lesz!


Minden jót kívánok,de főleg sok-sok erőt :)

2011. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha van kedved én szívesen levelezgetnék Veled :) mit szólsz? 25/f
2011. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!