Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy szükségem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szükségem van tanácsra segítségre, a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
van 1 barátnőm több mint 2 éve és mostanra nagyon eltávolodtunk egymástól, mindketten változtunk és nem találjuk a közös hangot, folyton a vita megy, nem olyan mint régen. Ő engem még szeret nagyon, én is őt, de szerelmes már nem vagyok. A szakításon gondolkodok de nem tudnék neki fájdalmat okozni, képtelen vagyok rá és nem tudom mi tévő legyek. Szerintem semmi esély nincs arra hogy helyretegyük a kapcsolatot. Ráadásul van 1 lány akivel barátok vagyunk de lehet h annál több is lehetne, de persze amíg együtt vagyunk nem is lesz annál több de nagyon jól megvagyunk egymással és nagyon bírjuk egymást de nem csalnám meg sosem és csak úgy beszélünk mint barátok és nem miatta gondolkodom h véget vessek a kapcoslatunknak ő nem meghatározó benne, rá nem alapozok. nem tudom mit tegyek, ha valamit nem értetek írjatok és kérlek valaki valami tanácsot mondjon, mert megőrülök!
2011. okt. 4. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
a nőkkel csak a baj van..
2011. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
ami nem megy nem kell erőltetni......
2011. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem konkrét tanács kellene segítség, mertn em tudom h mit tegyek.. :S
2011. okt. 4. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:

tartsatok szünetet.

ami nálatok elromolhatott az el is romlott,ezen a szünet csak "javíthat",mert vagy vége lesz vagy rájöttök h van értelme folytatni,változni.

2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. okt. 4. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatod veszett fejsze én mondom :s ha már más lányra is gondolsz...
2011. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem higgadtan ülj le vele és meséld el neki,hogy mi az,ami mostanában megváltozott benne,ha felkapja a vizet,ne vitatkozz vele,hanem hagyd,hogy megeméssze magában a dolgokat...vagy ha nincs kedved erről beszélni vele,-pedig a kommunikáció fontos,még ha nem is mindig jó-próbálj meg valami olyan programot szervezni,amit mondjuk a kapcsolatotok elején csináltatok,hátha visszatérnek a régi érzések,emlékek...de ha már tényleg semmi sem segít és te arra a másik csajra gondolsz,mert ugye gondolsz rá,különben nem írtad volna le,legyen benned annyi,hogy megmondod a barátnődnek,hogy vége...lehet,hogy szomorú lesz,de ez így korrekt (én személy szerint nem tudnék szünetet tartani,hogy majd meglátjuk mi lesz...de vannak,akiknek bejött)sok sikert
2011. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi neked is a tanácsot! :)

nem a másik lány miatt akarok veel szakítani hanem mert már nem jó annyira vele, megváltozott az egész

2011. okt. 4. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele a dolgot. oké eddig ezt te is tudtad, de kicsit próbálj az alábbiakra figyelni.

1. Ne általánosíts amikor arról beszélsz h ez és ez zavar benned hanem legyél tárgyszerű (pl soha nem hívtál fel helyett szerencsésebb h a múlt héten csak egyszer hívtál fel)

2 mesélj utána arról h ezek milyen érzéseket keltettek benned (pl szomorú voltam h nem hívtál fel)

3 Mondd el mire lenne szükséged és mit szeretnél kérni tőle.

Amikor megmondod mit kérsz legyen az konkrét (pl a szeress jobban, töltsük több időt együtt helyett heti 1 helyett heti 3-szor találkozzunk, menjünk el ide vagy oda moziba stb)


Próbálajtok a beszéd során ne érzelmileg túlfűtöttek lenni, mert valószínű az okozza a vitát és a veszekedéseket.

Sok sikert és drukkolok hogy sikerüljön megjavítani a kapcsit. (A többi részletet ha lehet privátban írd ha válaszolni szeretnél)

2011. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

és ez alat a angy beszélgetésnél azt is mond (és ne 1 modantban) h mi az ami tetszi benne külsőleg és belsőleg is értékeled h kedves türelmes stb....

Akkor talán a hangulat nem fog hasonlítani egy temetési menethez :-)

2011. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!