Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha megláttok egy cigányt, mit...

Ha megláttok egy cigányt, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés az, hogy meglátsz mondjuk egy barna bőrű embert/ gyereket, arra gondoltok hogy "retkes cigány", vagy esetleg nem érdekel a bőrszín??

Mert hát... Én igen barna vagyok, apa magyar, anya lehet talán cigány, és ez engem annyira zavar, nem merek egy lányhoz se odamenni, mert arra gondolok hogy Úgyse érdekelné őket egy cigány srác, pedig én vicces jófej srácnak, tartom, gondolom magam, jótanuló vagyok (4-5)

De emiatt nincs önbizalmam. Főleg 14-15 évesek válaszát kérném, mert én 14 éves fiú vagyok.

Ja és még annyi, hogyha egy srác jól néz ki, akkor lányoknál nagyon sokat számít a bőrszín?

Ne kíméljetek, őszintén

Bocs hogy hosszú lett :S


2011. aug. 15. 19:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha barna is és még nagyon játsza is az eszét, akkor kizárt, hogy leálljak vele. Ha csendes, jófiús, akkor talán...
2011. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát én inkább a jófiús vagyok, nem játszom a kemény csávót, de nemis vagyok Nyúlbéla :D
2011. aug. 15. 19:13
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Ez helyzettől függ. Ha látok egy cigányasszonyt 6-8 gyerekkel akkor előtör bennem a rasszista énem (pedig alapjában véve nincsenek előítéleteim).

De ha csak úgy egy sötétebb bőrű fiút látok nincs semmi gondom (csak ne legyen fülbevaló mert az visszataszít).

És ha nem bunkó, nem beszólogatós akkor egy próbát megér :)

14L

2011. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
vagyis azt úgy értem hogy azért izom van rajtam, Szoktam gyúrni meg ilyenek, de nemvagyok verekedős. inkább kerülöm a balhékat
2011. aug. 15. 19:14
 5/33 A kérdező kommentje:
utolsó: Köszi:D:D eszembe se jutna fülbevalót hordanom.. Szüleim nem is engednék:D
2011. aug. 15. 19:14
 6/33 anonim ***** válasza:
35%

Mit gondolok, ha látok egy cigányt?

Azt gondolom, látok egy embert, és kész.

Azt már nem a bőrszíne, etnikuma dönti el, hogy szimpatikus lesz-e vagy sem..

2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Én ha látok egy barna bőrű srácot akkor sem gondolom azt hogy ez egy cigány kölyök..

Lehet akár kreolbőrű is..(ők nem cigányok)

De ha cigány is a srác,de jó fej,rendes,és tetszik nekem akkor nem érdekel hogy milyen a bőre színe..

16/L

2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem gondolok.

Azt gondolom, hogy ott megy egy barna bőrű fiú.

Ennyi.

2011. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Ha egyedül van, semmit.

Ha többen(3vagytöbb) akkor keresik a balhét.

2011. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Kb. annyit, hogy "ott jön valaki".
2011. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!