Milyenek az oroszok?

Figyelt kérdés
kommunistázás nem kell:)
2009. ápr. 14. 11:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból?
2009. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
belső szempontból:)
2009. ápr. 14. 11:46
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed bár lényegretörő, bővebben is kifejthetted volna. :) Nekem van Orosz osztálytársam és az osztály 90%-a nem szereti. Miért? Mert 56, mert nem tud alkalmazkodni, mert más kultúra, mert más mint mi. Én jóba vagyok vele, elég sokat beszélgetünk. Mélyen vallásos és segítőkész, olykor viszont erősen erőszakos. Ostobának tartom azokat akik azért nem szeretik őt, mert Orosz, hiszen nem is ismerik és nem lehet egy nemzet alapján megítélni egy embert és egy ember alapján egy egész nemzetet.
2009. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát nyilván van egy közös történelmi és kulturális hátterük, de ennyiből nem lehet összefoglalni, hogy az orosz emberek összességében milyenek. Mindegyik másmilyen, mint minden országban.
2009. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
74%
en megmondom oszinten ,h az oroszokat nem szimpatizalom...voltam Moldovaba , azok is oroszok inkabb, keves a roman Moldovaba...az oroszok elegge furcsa emberek , eroszakosok. Szerintem nagyon sok idobe telne megszokni oket. En egy orosszal egy hazba nem laknek. De szerintem meg van 1-2 normalis orosz is.
2009. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

szeretnek bulizni, táncolni, énekelni és inni :D

elég sokat beszélnek, idegenekhez is simán elkezdenek beszélni oroszul, akkor is, ha az illető egy szót se ért belőle :) de én úgy vettem észre, hogy elég sok köztük udvarias, kedves, figyelmes (főleg a pasik)

sportosak a férfiak általában

a nők sokszor hisztisek vagy beképzeltek :D

ez így általánosságban (sokat voltam olyan nyaralóhelyen, ahol a szállodában lakók 80% orosz volt)

de konkrétan az egyik szomszédom orosz... és ő bolond, az egész ház utálja

de tudok jó példát is: tanfolyamra együtt jártam egy orosz nővel, ő aranyos volt, sokszor beszélgettem vele, kedves és ő volt az egyik legokosabb a tanfolyamon

2009. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvesem nagyszülőktől feljebb egyik ágról orosz származású, de vannak echte orosz barátaink is. Hatalmas szíve van mindegyiküknek. Az akcentusuktól nagyon jó ízűeket tudok nevetni, általánosságban a férfiak nagyok és erősek, olyan igazi férfias erős arcvonásokkal a nők pedig gyönyörűek, és folyton festik magukat. :) Vallásosak is, de ugyanakkor szabad szájúak is, úgy beszélnek mindenről, hogy néha csak pirulok és nevetek nagyokat, pedig én se vagyok prűd. Én nagyon szeretem őket.

Persze nem mind ugyanolyan, de általánosságban azért lehet róluk beszélni, ugyanúgy, mint a magyarok például szeretnek panaszkodni stb.

2009. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

En csak egyszer talalkoztam oroszokkal, de nem tettek tul jo benyomast, nagyon bunkon es primitiven viselkedtek.

persze lehet ,hogy csak "kifogtam" oket es igazabol udvariasak es nincs veluk semmi baj...

2009. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédban lakik egy orosz nő. Foglalkozására nézve orvos, személyiségére segítőkész, kedves, figyelmes és alapos, szívélyes vendéglátó. A magyart ugyan továbbra is töri, bár már régóta itt van, de ettől függetlenül érthetően beszél, és minket is megért.


Ez persze csak egy példa, de legalább egy plusz adalék a fentiekhez.

2009. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%

Az orosz nők a legagresszívabbak a világon. Ha férfit látnak egyedül, rávetik magukat. Ha kimész 6 hónapra és egyedülálló vagy, az esély, hogy orosz feleséged lesz, kb. 95 %.


A fiatal orosz lányok nagy része szép, jóval nagyobb arányban, mint Magyarországon. De a nem szépek is nagyon odafigyelnek magukra, szépen öltöznek, sminkelnek, stb. Viszont 30 éves kor után nagyon sokan abbahagyják a magukkal törődést. Szóval az a gyönyörű, de gyorsan hervadó típus. Az a kisebbség viszont, aki szép marad 30 után is, az igényes is marad öreg koráig.


Nagyon tudnak alkalmazkodni is. Képes nagyon sok pénzzel és nagyon kevéssel is boldog lenni.

2009. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!