Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet boldogulni Magyarországo...

Lehet boldogulni Magyarországon kevésbé tehetősebb megyékben?

Figyelt kérdés
Most olyan helyen lakunk ahol elég drágák az ingatlanok és nem nagyon tudunk lépni,felmerült hogy elköltöznénk egy olyan megyébe ahol olcsóbbak az ingatlanok,viszont arra valószinüleg nehezebb munkát találni....a másik megoldás még külföld lenne.
2009. ápr. 14. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Bács-Kiskun déli részén lakunk, messze a nagyobb városoktól. Munkát találni nem lehetetlen, de nem szabad elzárkózni sajna semmi elől. Az ingatlan árak nem rosszak, bár most itt is nagyon felmentek. Édesapám Pesten dolgozik, csak hétvégén van itthon, így az anyagiakkal nincs problémánk, anyu eltudott helyben helyezkedni.
2009. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borsodban lakom! Van munkahelyem ,pedig egy kisvárosban élünk, a férjemnek szintén van egy közeli nagyobb városban. Aki nagyon akar, előbb vagy utóbb talál valamit,lehet hogy nem éppen azt ,amiről álmodott...Lehet itt is élni!!!:)
2009. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam hogy máshol is lehet élni,és ha valaki akkor én vagyok az aki képes lenne bárhol meglenni...csak nem vagyok egyedül..:)de majd még átgondoljuk:)köszi a válaszokat!
2009. ápr. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!