Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van mostanába ilyen sok...

Miért van mostanába ilyen sok buta lány meg szexmániás pasi?

Figyelt kérdés

én azt vettem észre hogy minden lány kb ugyanolyan már ugyanúgy néznek ki mindent ugyanazt csinálják, unalmasak meg kétszínűek, a pasiknak meg csak a dugáson jár az eszük :( de már a lányok is kb ilyenek lesznek hogy 14 évesen már leszoptak mindenkit, stb...

milyen világ ez? csak én látom ezt így? már nincsenek értelmes emberek csak ilyen állatok???


2011. aug. 17. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek régen is voltak, csak nem találkoztál velük.
2011. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Evelynxx válasza:

Nem, nem csak te látod így, sajna engem is körbevesznek az ilyenek (gimibe járok)... "Ők a jövőnk zálogai"

De azért még találni értelmes embereket.

2011. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 PÁL/INKA ***** válasza:

Az egész világ a szex körül forog, minden visszavezethető rá.

XDD

2011. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PÁL/INKA ***** válasza:
100%
Egyébként a mostani fiatalokat nézve elég sötét jövő vár reánk.
2011. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

na figyelj rám nagyon!

igen sok lány ilyen. DE NEM KELL ÁLTALÁNOSÍTANI!

képzeld.. én is vasalom a hajam,csőgatyát hordok,sminkelek,és a legjobb cuccokba járok.. DE! nem iszok nem cigizek,nem drogozok,ja és érdekes még szűz vagyok (: Bulizni sem járok el mindennap... évente 2-3x.. ne általánosíts mert nem jó.. képzeld 15 vagyok.. és milyen rosszul esik az ha az utcán leku*váznak vagy azt mondják hogy több f*szt fogtam már mint kilincset.. Vannak olyanok akik már b*sznak,cigiznek stb stb de vannak sokan akik nem (: honnan tudod egyébként h szűz-e vagy nem? vagy honnan tudod hogy pl: nem-e erőszakolták-e meg ha nem szúz,vagy gyerekkel megy a kezében?? ezeken gondolkodj el.. a fiúk hát.... Arra nem tudok mit mondani.. Nem csak most lettek sex mániásak.. Nagyapám mesélt,meg apám.. szval nem csak ez a generáció a sex éhes :D na vissza térve: értelmes ember vagyok, SOHA NE ÁLTALÁNOSÍTS! vannak még rendes lányok,fiúk is.. Attól hogy valaki egyformán néz ki... divat azt kész.. és a 80-90es évekbe hogy néztek ki az emberek? nem tudom hány éves lehetsz,fiú-e vagy lány... de soha soha de soha ne általánosíts. mert nem esik jól. és ha nem öltöznénk így akkor meg csúfolnának.. stb... bocsi hosszú lett :D de remélem világos :DD 15L

2011. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
ezt látják a tévében, meg a neten, nem kell csodálkozni rajta
2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Nem, nem csak te látod így, sajna engem is körbevesznek az ilyenek (gimibe járok)... "Ők a jövőnk zálogai"

De azért még találni értelmes embereket."


és hol? :/


"

na figyelj rám nagyon!

igen sok lány ilyen. DE NEM KELL ÁLTALÁNOSÍTANI!

képzeld.. én is vasalom a hajam,csőgatyát hordok,sminkelek,és a legjobb cuccokba járok.. DE! nem iszok nem cigizek,nem drogozok,ja és érdekes még szűz vagyok (: Bulizni sem járok el mindennap... évente 2-3x.. ne általánosíts mert nem jó.. képzeld 15 vagyok.. és milyen rosszul esik az ha az utcán leku*váznak vagy azt mondják hogy több f*szt fogtam már mint kilincset.. Vannak olyanok akik már b*sznak,cigiznek stb stb de vannak sokan akik nem (: honnan tudod egyébként h szűz-e vagy nem? vagy honnan tudod hogy pl: nem-e erőszakolták-e meg ha nem szúz,vagy gyerekkel megy a kezében?? ezeken gondolkodj el.. a fiúk hát.... Arra nem tudok mit mondani.. Nem csak most lettek sex mániásak.. Nagyapám mesélt,meg apám.. szval nem csak ez a generáció a sex éhes :D na vissza térve: értelmes ember vagyok, SOHA NE ÁLTALÁNOSÍTS! vannak még rendes lányok,fiúk is.. Attól hogy valaki egyformán néz ki... divat azt kész.. és a 80-90es évekbe hogy néztek ki az emberek? nem tudom hány éves lehetsz,fiú-e vagy lány... de soha soha de soha ne általánosíts. mert nem esik jól. és ha nem öltöznénk így akkor meg csúfolnának.. stb... bocsi hosszú lett :D de remélem világos :DD 15L

"


de most ebbe mi az általánosítás ha odaírtam hogy sok lány meg én vettem észre kb stb.....? nem azt írtam hogy biztos mindegyik!!! de én csqak ilyeneket látok. meg attól hogy hogy nem cigizel piálsz meg szűz vagy minek kell úgy kiöltözni meg úgy kinézni? ugyanúgy néztek ki mindegyik már, és ezért hiszi mindenki azt amit beszólogatnak neked mert úgy öltözöl mint azok! ezt nem tudják felfogni a mai lányok! meg hogy 15 évesen még szűz hát nagy cucc majd ha 19 leszel akkor mond ezt..


de ne értsd félre, felőlem úgy mászkál mindenki ahogy akar csak ez már annyira unalmas hogy mindenki ugyanúgy néz ki meg ugyanazt csinálják, meg ha nem is piálsz de azért egy csomóan már ezeket is csinálják :( meg a hülye divatos új ruhákat mindig meg kell venni meg a szempillaspirált meg az alapozót meg a hajfestéket meg a műkörmöt mert jaj mi lesz ha nem vagyok tökéletes divatmodell.... ez mire jó? szerintem szánalmas hogy mindig a divat mondja meg mit kell csinálni meg azért csinál valamit mert az a menő az osztályba stb...

2011. aug. 17. 21:58
 9/11 Evelynxx válasza:
Hogy hol? Bárhol... az ilyenek nincsenek helyhez kötve:D Csak járj nyitott szemmel..
2011. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak régebben is ugyanígy vágytak a szexre, mint most, nézz utána a régi koroknak, meg hogy alapból mibe nézték a nőket...stb, szerintem ez a "szexmánia" dolog nem változott. Csak most már a nőket is emberszámba veszik, tisztelik őket, elérhetnek bármit ugyanúgy, mint egy férfi ( az esetek többségében). És most már a nőknek megadatott, hogy többet foglalkozzanak a külsejükkel, ez jött be mindenhonnan, ez ellen nincs mit tenni. Mindenki örül neki, hogy szebb lehet ilyen szépítő szerek által, ami nem feltétlen egy rossz dolog. Én mondjuk 17 évesen kezdtem el sminkelni magam, akkor se erősen, ezzel szemben a többi lány már általános iskolában... szerintem igen vicces egy ilyen felnőtteskedő lány, dehát aki ezt választja ilyen fiatalon, hogy most ő lesz a tökéletes lány, hát tegye ezt... hidd el, az értelmesebbek rájönnek majd, hogy ez semmire se vezet, és belátják, hogy nem jó dolog tucatembernek lenni. Aki pedig ilyen marad, az se baj, vannak ostoba emberek, akik csak be akarnak olvadni a tömegbe, mert félnek megvalósítani a valódi önmagukat.

A többség azért jár bulikba is részegen ismerkedni, mert így nem gáz, ha elutasítja őket valaki, vagy kialakul egysmás, mert ha utólag megbánja, ráfoghatja az alkoholra, és még ráadásul úgy is menő lesz, mert pasizhatott/csajozhatott aznap... vagy legalább annyi időre úgy érzi, hogy van valakije, valaki elismeri...stb, mert gondoljunk bele, aki betegesen igazodik a divathoz, szerintem nagyon nagy önértékelési bajai lehetnek, semmi önálló stíluselem...ilyenkor meg valakinek kell és máris boldog, hogy jééé biztos szép. Szóval jól jár, mert önbizalmat nyer, addig se magányos, szépnek gondolhatja magát, viszont nyilván nem egy életre szóló kapcsolatot keres, ezért váltogatja mindig.

A srácoknak szintén jó, mert elsőre biztos bejön nekik egy olyan lány, aki divatos, igényes, sokat foglalkozik magával,kint van a fél melle, részeg, így könnyden elcsábítható ..stb... ő is jól jár, mert egy jó csajjal tölthette az estélyét... ez egy öngerjesztő folyamat szerintem, mindkét félnek jó, de szerintem egyik fél se ezt akarja igazán, csak hát felszínesek vagyunk mi emberek... ez van.

2011. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!