Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 1 csendes pasi lehet...

Ha 1 csendes pasi lehet vonzó,1 csendes lány miért nem az?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van, hogy egy halkabb, szolidabb csajhoz nem is közelítenek a pasik? Mindenkinek csak a menő alakok kellenek?
2011. okt. 16. 10:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem igaz, én is egy penészvirág vagyok, aki nem hord magassarkút, ékszereket és műkörmöket, a ruháim is szolidak, a melleim nem buknak ki a dekoltázsomból, mégis udvarolnak.


Egy barátnőm egyszer megkérdezte a fiúját, hogy a barátnői közül neki ki tetszik a legjobban, ki az akivel el tudná képzelni hogy összejönne. Mondta, hogy nagy meglepetésére én lettem megnevezve, nem az a lány, aki szerinte nagyon dekoratív, nőiesen öltözködik.

2011. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Mert az.

Most komolyan, én egy elég csendes lány vagyok, maximum egy emberrel tudok beszélgetni, társaságban megkukulok, mégis mindig akad, aki udvarol nekem. Ha valakit nem találnak vonzónak, annak más oka van.

2011. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
82%
Jó kérdés, de ez egyéntől is függ, mert pl. nem mind1 hogy hogy csendes valaki. Mert lehet valaki azért csendes mert ilyen a természete, megint mások azért mert félénkebbek, vagy szégyenlősek.
2011. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként lehet, hogy látszatra a bulizós, sminkelt és nagyszájú csajok után mennek a pasik, de amikor párválasztásra (feleségnek) kerül a sor, akkor a szürke galambok jobban el szoktak kelni, mint a tollas pávák.
2011. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen eltérés férfi és nő között. Sőt, egy csendes, visszahúzódó pasi nagyobb bajban van, mert ugye még mindig inkább a pasi kellene, h legyen a kezdeményező...
2011. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
20
2011. okt. 16. 10:49
 8/34 anonim ***** válasza:
69%

Az első vagyok:

Azért kérdeztem a korod, mert én is ilyen voltam, és 18 éves koromig nem randiztam. Akkor lett egy 17 évvel idősebb barátom, majd 28 évesen egy másik, de már korombeli.

Úgy vettem észre, hogy amíg fiatal a nő, addig a penészvirágok után nem annyira futnak, de 25-30 év környékén már lehet, hogy a férfiak megfordulnak a csinosak után, de mégis a szolidabbakat választják. kb 25 éves korom után kezdtek egyre jobban érdeklődni utánam a pasik, még mostanában is udvarolnak, hogy milyen szexis vagyok...


Sok, nálam sokkal nagyszájúbb, magabiztosabb, nőiesebben öltözködő (magassarkú, miniszoknya, nyakláncok, karkötők, műkörmök) nőnek nincs partnere, vagy ha van is, az nem állandó.

2011. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Látják rajtad hogy feleslegesen nem jártatod a szád, nem mutogatod magad és ők is ilyen korrektek veled! Szerintem ez jó, ha valaki tényleg szeretne tőled valamit szólni fog:)
2011. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem ez jó, ha valaki tényleg szeretne tőled valamit szólni fog:)"

Na, ne feszítsd túl, bocs.. A világ nem olyan, hogy üldögélsz, és majd az öledbe hullanak a lehetőségek.

2011. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!