Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van mostanába ilyen sok...

Miért van mostanába ilyen sok buta lány meg szexmániás pasi?

Figyelt kérdés

én azt vettem észre hogy minden lány kb ugyanolyan már ugyanúgy néznek ki mindent ugyanazt csinálják, unalmasak meg kétszínűek, a pasiknak meg csak a dugáson jár az eszük :( de már a lányok is kb ilyenek lesznek hogy 14 évesen már leszoptak mindenkit, stb...

milyen világ ez? csak én látom ezt így? már nincsenek értelmes emberek csak ilyen állatok???


2011. aug. 17. 09:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

pfff mert az igényes hogy úgy nézki mint egy &urv@? ez mire jó? meg amúgy is baromság mert pl ha most is csak meg akarnak dugni akkor az szerintem nem tiszteli a nőt, meg a sminkelés meg már többezer éves!!

szerintem meg csak hülye rib@ncok és kész....

2011. aug. 18. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!