Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akarja, hogy megváltozzak?

Miért akarja, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Már nagyon dühít, hogy egy olyan ember cseszeget állandóan akinek semmi köze ahhoz, hogy milyen ruhát, ékszereket hordok és hogyan viselkedek... és ez a jobbik eset.

Már azt se bírom sokáig elviselni, hogy a pofámba tolja az ő istenét meg bibliáit... attól hogy ő ilyen vallásos nekem még nem muszáj hinnem benne.


A következőket mondta nem is olyan régen:

"...most akkor változzak meg? Kezdjek el feketében járni meg olyan ékszereket hordani mint te? Legyek mindég mélabús... bla bla bla..."


Nem... nem akarom hogy megváltozzon, de cserébe ő se akarjon engem áttranszformálni az ő képére... kit játszik ez istent?


2011. aug. 17. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki ez az ember? Amúgy te se lehetsz egy békés valaki. Hány évesek vagytok?
2011. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
jó akar neked te szerencsétlen. de legyékl nyugodtan továbbra is depressziós,bunkó,az sokkal jobb lesz neked biztos.
2011. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ki ez az ember? parod, ferjed? Ha igen, nagyon messze alltok egymastol, csak a szetmenessel nem cseszegetnetek egymast.
2011. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam le ki ő és hány éves, mert nem fontos és nem akarom megosztani még azt a keveset se másokkal.
2011. aug. 17. 16:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor miert kerdezel? Fel kerdesre nem lehet valaszolni. Azt hiszem a palinak igaza van, blah, blah, blah.
2011. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
akkor mi a bánatos lónak írtad ki a kérdést?
2011. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tanácsot kértem... hogy mit csináljak a helyzetben.

Hanem azt kérdeztem miért csinálja ezt? A második válaszoló legalább a kérdésre felelt igaz jó bunkón és kevés esély van rá hogy jót akarna.

A mártírt én is tudom játszani nem nehéz.

2011. aug. 17. 16:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Honnan a p.csabol tudjuk, hogy miert csinalja? Ugyanugy honnan tudjuk, hogy Te miert vagy melabus es melankolus? Lehet mindkettotoknek van egy kis stikkje.

Mit lehet valaszolni ilyen kerdesre, es megjegyzesre?

2011. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk a helyzetet, ezért qvára nem tudunk válaszolni a "kérdésre".

Talán ezért.

Ez nem helyzet ugyanis, amit leírtál eddig, és semmi nem jön le belőle.

2011. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De, a kérdésre válaszolva:

Már most felhúztál jópár embert ezzel a pár sorral, képzelheted hogy aki személyesen ismer, miket érezhet.

Na ezért akar megváltoztatni... :)

2011. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!