Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, de nem is értem ez neki miért olyan nagy probléma. Kezdeményezzek kibékülést?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy elmondtam a legjobb barátnőmnek hogy találkozni fogok egy másik lánnyal az osztályból. Erre fel teljesen megharagudott rám,merthogy az a másik lány biztos magához akar majd édesgetni,és hogy innentől kezdve biztos vele akarok majd lógni. Meg mintha azt vettem volna ki a szavaiból hogy ő annyira nem kedveli azt a csajt. Most én mégis mit csináljak? Nem akarom elveszteni a legjobb barátnőmet,de azért jó lenne másokkal is találkozgatni.

Ja és 16 (!!!) évesek vagyunk.


2011. aug. 18. 18:53
 1/2 anonim válasza:
szerintem ez legyen életed legnagyobb problémája!!! ha mással akar barátkozni akkor menjen... Mindenesetre mond meg neki, hogy te hogy gondolod aztán azt csinál amit akar ;) a barátok jönnek mennek ez iigy van :)
2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik megoldás lehet a "problémára", ha hármasban találkoztok, így a barátnőd is összebarátkozhat azzal a másik lánnyal. Ha nem kedveli őt, és nem is akar vele találkozni, megmondhatod neki, hogy te kedveled őt is, meg a másik lányt is, szeretnél vele találkozni, de attól még a kettőtök barátsága ugyanolyan marad. Nyugtasd meg, mert féltékeny:)
2011. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!