Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok, van barátnőm és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok, van barátnőm és a legjobb barátom egy lány ez miért probléma?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, szeretem. Viszont a barátom, aki ugye lány, néha nálam alszik (hát kétszer volt eddig na, de nem szexeltünk, nem is volt semmi), mert szeretem vele megbeszélni a dolgokat. Nem a kapcsolatunkról, csak úgy mindenről. A barátnőm nem tudja, mer nem akarom neki elmondani. Amúgy sincs köztünk semmi, nem is lesz, csak magyarázkodnék, meg nem akarom, hogy emiatt legyen valami baj. A barátnőmet szeretem.
2011. márc. 17. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Elmondhatnád a barátnődnek, hogy tudja, és ne mástól tudja meg, aki beleszövi a saját gyermeteg kis fantáziáját a sztoritokba.

De mondd meg neki, hogy őt szereted, és bizonyításképpen töltsd vele az éjszakát, és szeretkezzetek. :))

2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Azért,mert mégis csak csaj... Én pl el sem hinném,h nincs köztetek semmi,ha a barátnőd lennék. Szerintem többé ilyet ne csinálj,mert ebből nagy cirkusz lesz,ha kiderül...
2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én félreérteném a helyzetet,ha tudnám is h. engem szeretsz és nincs köztetek semmi.Ha csak a barátod akkor nem értem h. miért is alusztok egymással...nappal is meglehet beszélni a dolgokat.Nem értelek: )

És szerintem jobb ha minél hamarabb elmondod a barátnődnek mielőtt mástól tudja meg,mert akkor rossz vége is lehet a kapcsitoknak.

2011. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért alszik itt, mert messze lakik és nem tud hazamenni este, csak reggel. Dolgozunk mind a ketten, csak utána tudunk talizni. Amúgy tudom, hogy gázos a helyzet, de hát most basszus... a legjobb barátom!
2011. márc. 17. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:

A legjobb barátodat viszont ne add fel egy kapcsolat miatt, egy párkapcsolat olyan, mint a busz. Egyik elmegy, jön a másik.

Különben is jobb pár kapcsolat, mint a párkapcsolat. ;DxD


És legjobb barátod nem lesz sok, csajod viszont lehet 100.

2011. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt tudom. Köszönöm utolsó, teljesen egyetértek veled!!! :)

Csak azért még is szar, hogy ez van, hülye helyzet, de a barátnőmbe szerelmes vagyok, a barátomnak viszont a lábam odaadnám, ha kellene.

2011. márc. 17. 20:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal én vagyok túl maradi, de egy normális kapcsolatban kéne tudni beszélni akármiről. Erről szól, ha vki igazán társa a másiknak minden szempontból. A barátnőddel nem tudod úgy megbeszélni a dolgokat?

Ha szereted a barátnőd, akkor főleg legyél őszinte. Én megértem, hogy nem akarod elveszíteni a legjobb barátod, nem is kell, de ha már sumákolni kell, ott vmi nem stimmel.

Hogy miért baj? Alapvetően szerintem nem baj, de gondolj csak bele! Neked tetszene, ha fordítva lenne?

(Csak zárójelben, a fiú-lány barátságok ártatlanságáról engem még nem sikerült senkinek sem meggyőznie. Olyannyira, hogy én sem tudom meggyőzni magam... pedig igyekszem... :S)

2011. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátom egy fiú, saját lakása van, így semmi zavaró tényező nincs nála (például szülők, albérlőtársak...stb). Gyakran vannak ott házibulik és sokszor van, hogy csak én megyek át dumálni, számítógépes játékokat kipróbálni, vagy filmezni. Volt, hogy ott aludtam, nem is egyszer. Soha nem volt köztünk semmi, nem is akartuk, hogy legyen. Amikor szinglik voltunk akkor sem, most pedig van barátnője, de hála istennek a csaj nem féltékeny típus, így nincs gond ebből. Nálam alap lenne, ha kapcsolatra adnám a fejem, hogy párom a kezdetek kezdetén megtudja ezt a dolgot, és ha 1 rossz szava is van ezzel kapcsolatban, akkor mehet amerre akar.

Barátok mindenek felett.

20/l

2011. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a barátomnak viszont a lábam odaadnám, ha kellene"

Erről szól a barátság. :) Nem baj, csak mondd el a nődnek, és mondom, szeretkezzetek egész éjjel, hogy tudja, ilyen szinten Ő kell neked. :)


És aki azt mondta, hogy egy párkapcsolatban mindenről kell tudni beszélni, az buta, mert attól még, hogy az ember kapcsolatban él, attól még lehet legjobb barátja.

2011. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondtam, h nem lehet legjobb barátja? Keresem, de nem látom, hogy ezt írtam volna. Legyen, sőt fontos. Azonban nem hiszem, hogy baj lenne, ha vki bármit meg tud beszéli a másikkal.

Buta vagyok? Hát legyen. Te már csak tudod...:)

2011. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!