Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg mindenki utálja a...

Tényleg mindenki utálja a melegeket?

Figyelt kérdés

Mégis mivel indokoljátok? Aki vallásos azzal, hogy Isten utálja a b*zikat? Akkor mégis hogy van az, hogy Isten mindenkit szeret? Undorító? Ki mondja hogy undorító, egyáltalán láttok homoszexuálisakat a nyílt utcán nyalni-falni egymást? Szerintem sem. Képtelenek gyereket csinálni? Van sok heteroszexuális ebben a helyzetben, amúgy meg az ember ne arra tegye fel az életét, hogy gyereke legyen. Nem állatok vagyunk, akiknek szaporodni kell, tudunk gondolkodni. Betegség? Akkor a betegeket sajnálni kellene, nem? Választás, állatvilágban nem jellemező, ember korcsultsága? Ezek közül meg egyik sem igaz.


Nem akarok megvédeni senkit, egyszerűen foglalkoztat, hogy honnan ennyi gyűlölet? A melegfelvonulás meg szerintem teljesen más kategória. Ugyanúgy vannak heteroszexuálisok között is undorító és szánalmas emberek, csak nincs rá efféle "indok" hogy felvonuljanak és megmutassák a világnak.


2011. aug. 20. 00:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem utálom a melegeket, sőt ha érdekes személyiség akár kedvelhetek is egy meleg embert és férfi vagyok.
2011. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
bezzeg a leszbi riibancokat senki nem utálja -.-
2011. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
nem, nem mindenki utálja őket. nyilvánvalóan.
2011. aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mindenkinek a magányügye, hogy hol, hogyan és kivel él szexuális életet, legyen az illető akár hetero, akár homo. Semmi bajom a melegekkel, egészen addig, amíg nem reklámozzák magukat!
2011. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Dymo ***** válasza:
42%

Felőlem aztán azt csinálnak amit akarnak,amíg engem békén hagynak.

De akin nagyon látszik hogy b.zi,bármit tehetek de visszataszítónak találom.

2011. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Többek között az ilyen kib@szott kérdések miatt. Tényleg érdekel a téma? Akkor olvass vissza (bal oldalt találod a keresőt), szinte minden héten felteszik ugyanezt! A válaszok nem fognak változni!


Tudod jól, hogy ezzel a kérdéseddel csak provokálod azokat, akiknek nincs undoruk ezekhez. Mégis miért akarod őket meggyőzni? Nem kell a liberális hülyeséged senkinek sem!


A kis bevezetőt meg úgy ahogy van baromság, több gondolat megbukik.

2011. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom a nőket, viszont a melegekkkel nagyon jókat tudok beszélgetni. Érdekes, több meleg barátom van, vallásos vagyok, és kifejezetten örülök, hogy vannak melegek.
2011. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
peder peder peder
2011. aug. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek néhányat, és nem utálom őket, sőt sajnálom, hogy betegek, sajnálom, hogy nem lehet gyerekük, családjuk.
2011. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
nem utálom őket, hogy is tehetném :p
2011. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!