Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok könyvkiadónál...

Hogyan kaphatok könyvkiadónál állást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen állást? takarítónő?
2011. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szerettem volna könyvkiadóhoz menni (akár könyvet pakolni is), de válaszra sem méltattak.
2011. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért ha van protekciód, akkor nem reménytelen.

2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért mennék épp egy könyvkiadóhoz takarítani, mikor azt, bárhol lehet?!

2. válaszolónak:

Amikor feltettem a kérdést, oda akartam írni zárójelbe, hogy protekció nélkül, ráhibáztál:) ez nem túl biztató....ha nem fűznek hozzá túl rossz emlékek írnál nekem pár sort, hogy hogyan próbálkoztál, mi történt stb., mert őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálni,hogy legalább egy próbát tegyek vagy, hogy milyen képesítés kell hozzá...nem szeretnék minden áron könyvkiadónál dolgozni, ettől függetlenül nagyon tetszik ez a munka, főleg a szerkesztés szóval örülnék, ha írnál pár sort e-mailben: v.kekbanan@gmail.com

2011. aug. 22. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy nekem is leírod privátban, te hogy kerültél kapcsolatba kiadóval? nagyon érdekel.
2012. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!