Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kimaradok a népszámlálásból...

Ha kimaradok a népszámlálásból azért kaphatok valami büntetést?

Figyelt kérdés
Egy nyaralóban lakom most jelenleg, ide eddig nem jöttek népszámlálók és valószínűleg nem is fognak. Ahová be vagyok jelentve, (szülői ház) ott az én adataimat nem vették fel. Azt mondták a szüleimnek, hogy csak azokról kérnek infót akik ott laknak a házban, így kimaradtam én is, a feleségem és a fiunk is. Ha kimaradunk ebből a népszámlálós dologból, akkor érhet bennünket büntetés?
2011. okt. 18. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az interneten is ki lehet tölteni
2011. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már nem, de nem is ez volt a kérdés!
2011. okt. 18. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A híradóban azt mondtak, hogy lehet büntetést kapni. De hogy mit, és mikor-hogyan, azt nem. Irj a KSH-nak, de oldd meg mindenkepp! Még akad par nap!!
2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudtam. Amúgy csak azért írtam, hogy kitöltsd és ne kapj bűntetést, de nem tudtam, hogy már nem lehet.
2011. okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, 16.-áig lehetett.. Amugy én / még mindig :-) / írnék eMailt, bár a leghatékonyabb a telefonálás. Valószínű mulasztás (is) történt a részükről, hogy nem mentek oda hozzátok.. Mindenképp kérdezz rá szerintem, ne hagyd megoldatlanul. /én legalábbis nem hagynám/

Itt laktok, magyarok vagytok, bele kell, h számoljanak. Mondjuk biztos sok ember el fog veszni, sztem sokan nem is veszik komolyan.. Tanyákon, vagy akit nem izgat, sztem sokan ki fognak maradni belőle. Legalább te ne, ha még nem csúsztál ki az időből! /a te érdeked leginkább/

2011. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kihívtunk ide népszámlálósokat. attól függetlenül még mindig baromságnak tartom ezt az egészet, de nem akarok 50ezret fizetni emberenként, így inkább kitöltöttük mi is.
2011. okt. 20. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
és nagyon nehezetekre esett?
2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, nem ez volt a kérdés
2011. nov. 11. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!