Mit vigyek, őt lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas az ilyenekbe!

Az uncsijaim és a szülei a családot kihívta a hegyre, hogy kiránduljunk vagy nemtudom.A tesóm nem jün engem visznek anyujék mit kellene vigyek?Lesz mise is mibe menjek állítólag nagyon meleg lesz,nem akarok nadrágba.Kb.reggel 10kor megyünk és egész estig a szabadba leszünk.Az unokatesók közül én vagyok a legnagyobb akik jönnek van egy 13 éves is,de az a kicsikkel játszik.Gondoltam viszem a naplóm,valami könyvet,zenét,vastagabb cuccot...és valami érdekeset..a hörcsögömet :D Vajon megengedik-e?Vagyis kikönyörgöm,de neki jó lenne-e a szabadba,kivenném,játszanék vele,a ketrec-e a kocsiba lenne..Lusta höri így annnyibol áll a mi játékunk,hogy kiveszem és egyett alszik a kezembe.Amolyan városi csaj vagyok,modern cuccok nélkül nem élek meg,de ha muszáj akkor csak egyvalamit vinnék a hörcsögömet.Általában szeret jönni velem nem ellenkezik és élvezi úgy tűnik..Szomorú leszek ha nem jön,merrt m ost is voltam falun és itthonmaradt és annyira hiányzott :(...Butaság lenne vinni őt is?


2011. aug. 21. 00:28
 1/2 anonim válasza:

Miért is ne vihetnéd?!

Nyugodtan vigyed, ha ennyire a szíved csücske.

Csak vigyázzál rá nagyon!

Jó szórakozást! :)))

2011. aug. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ő a kicsi szívem csücske <3

végül nem jöhetett,de gondolom jól érezte magát itthon :DD

elééggé hiányzott,de mióta hazajöttem egy órája alszik a kezembe és nem szándékozik visszamenni a ketrecbe ^^

2011. aug. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!