Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit vigyek el? (fontos)

Kit vigyek el? (fontos)

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek én és édesanyám túrázni Romániába. Azt mondta, hogy az egyik barátnőmért felelősséget vállal, így hát meghívhatok valakit. Van egy lány, akivel már csecsemőkorunkban is együtt játszottunk, egy hullámhosszon vagyunk, mindent el mondunk egymásnak és a szívem inkább felé húz(vele már nyaraltam többször is). Az eszem viszont egy lányhoz, akivel szeretném elmélyíteni a barátságunkat, mert még csak egy éve ismerjük egymást, de minden nap találkozunk és szeretném jobban megismerni. Nem mellesleg ő a padtársam is. Ti kit választanátok? :)
2011. szept. 27. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gyerekkori baráttal mindennap találkoztok? Mármint sűrűn? Ő az első számú legjobb barátnőd?
2011. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az új lányt, hisz egy kirándulás során jobban meg tudjátok egymást ismerni
2011. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A padtársadat!Ez remek lehetőség,hogy jobban megismerd!Vagy valahogy vedd rá anyukádat hogy mind a kettő mehessen!
2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, a szívedre halgass!!!! Ő a legjobb barátod, de ki tudja, hogy a másik ember, csak kihasznál-e, vagy ilyesmi.... ;)
2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jófej dolog anyukádtól :) Én a gyerekkori barátnőmet vinném el.
2011. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megoszlanak a vélemények! :D A gyerekkori barátnőmmel minden nap együtt vagyunk, most is hozzá készülődök, együtt járunk edzésre, suliba, buliba, vásárolni, enni mindenhova... :)
2011. szept. 27. 15:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Üljetek le 3-asban, vagy 2-esben és beszéljétek meg, mert mi nem ismerjük őket, nehogy sértődés legyen belőle!

Ha viszont normálisak, akkor anyud szerintem mindkettőjükért felelősséget vállalhatna, ha ez minden szempontból megoldható.

2011. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindkettő kizárt, egyrészt mert anya csak egyet engedett, másrészt meg még nagyobb baj, hogy a gyerekkori barátnőm nem nagyon kedveli a padtársam.
2011. szept. 27. 15:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerekkori barátnővel mennék, ez egyértelmű. Hamar felnőttök, ki tudja, hová sodor titeket az élet egymástól, szerintem minden lehetőséget ki kell használni!
2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
gyerekkori barátnőre szavazok
2011. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!