Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buta és unalmas a...

Miért ilyen buta és unalmas a fiatalok többsége?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiatal bulizik, iszik és tök egyformán öltözködnek. Semmi egyéniségük nincs. Mi néhány ismerőssel zenélünk verset írunk, de suliban hülyének néznek minket ezért. ők csak hülyéskednek isznak és berúgnak, és nem is olvasnak. Miért ilyen a legtöbb fiatal, és hol lehet olyan különleges embereket találni, mint én?
2011. aug. 21. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
94%
Attól még nem vagy különb, hogy verseket irsz. Ez egy tök jó dolog, de fogadd el, hogy mindenki más. Sok mindent ugy se tehetsz ellene.
2011. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
53%
A kinézet nem számít. Bulizni, szórakozni mindenki szeret, engem csak az zavar, hogy pia nélkül nem létezik buli. Viszont mindenki különleges valamiben, és biztos van valaki az ismerőseid között, aki könyvet ír (pl én) vagy kézimunkázik vagy akármit csinál, de nem dicsekszik, vagy azt hiszi, hogy kiröhögik őt a többiek. Valaki szeret valamit, valaki nem. Attól még, hogy nem olvas valaki 8vagy csak te nem tudsz róla?) még lehet okos, értelmes és kreativ.
2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:

Én beletartozom a bulizós, ivós fiatalok közösségébe, de ezen túl írok, zongorázok, és a tanulmányi átlagom is kiváló. Ez van.

Kedves Kérdező, ahelyett, hogy lenéznél másokat, inkább fogadd el a "tucatfiatalokat", mert nem mindenki olyan, mint amilyennek látszik.

2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:

"Attól még nem vagy különb, hogy verseket irsz. Ez egy tök jó dolog, de fogadd el, hogy mindenki más. Sok mindent ugy se tehetsz ellene."


Dehogynem. Különb vagyok annál, aki nem nem olvas, csak részegen fetreng.


"Én beletartozom a bulizós, ivós fiatalok közösségébe, de ezen túl írok, zongorázok, és a tanulmányi átlagom is kiváló. Ez van. "


Ha bulizós és ivós vagy, akkor már nem lehetsz túl okos, Emese :D


"Attól még, hogy nem olvas valaki 8vagy csak te nem tudsz róla?) még lehet okos, értelmes és kreativ."


Aki nem olvas, az nem tájékozott, nem hiszem,h túl okos lenne az, aki életében nem nyitott még könyvet

2011. aug. 21. 16:19
 5/84 anonim ***** válasza:
67%

Kérlek,szállj már le a földre! Azt hiszed,hogy rajtad kívül nincs senki,akinek egy kis esze van?

Attól,hogy valaki bulizik meg iszik néha,nem feltétlenül hülye mint a föld.

Hány éves vagy egyáltalán?

2011. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:

Arra gondolsz,h azt a kérdést is én írtam volna ki ?:)

Nem. De nézd már meg, a kérdezője írni se tud normálisan, hogy kérdezhetsz ilyet, te b@rom ?:)

2011. aug. 21. 16:42
 8/84 anonim ***** válasza:
50%

Hahó,Mr effin' intelligent!

Hány éves vagy?

2011. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:

A kérdésre csak akkor tudtok válaszolni, ha tudjátok, hány éves vagyok, vagy mi ?:D

Ha meg befolyásolja,h mit válaszoltok, akkor titeket minősít. Ha kicsit gondolkodnátok, rájönnétek sztem. idiótákXD

2011. aug. 21. 16:54
 10/84 anonim ***** válasza:
92%
Come down!!! Te miért vagy ilyen egoista, öntelt? Második vagyok és sok olyan embert ismerek, aki nem szeret olvasni, de a köteléezőket elolvassa, szóval vett már kezébe könyvet. Én nagyon szeretek olvasni, de biztos találok olyat, amit te szeretsz és én nem. Ha így folytatod, mindenki meg fog utálni.
2011. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!