Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gyűlöli manapság a...

Miért gyűlöli manapság a fiatalok többsége a Rock N' Roll-t?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy egyre több fiatal előítéletes a Rock műfajjal kapcsolatban. Osztálytársaim közül is a 70%-uk azt mondja, hogy ,,dícsák nehogy má' rokkot hallgass". Miért utálták meg ennyire? És túl sokszor összetévesztik a tiszta Rock N' Roll-t a Death Metal-al. Mindegyikük csak diszkó tuc-tuc zenét hallgat. Én elfogadom semmi bajom vele, de idegesít, hogy egyből rock: akkor fúúúj.
2010. dec. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már beletörődtem.

Okokat ne keress, mindneki más az ízlése, ahogy abban is, hogy mit vesz fel. Az meg az ő szegéynszégi bizonyítványuk, ha nem tudják elfogadni, hogy más zenei stílus is létezik. Amúgy azt én is tapasztaltam, hogy ha rockról van szó, akkor egyből death metállal, meg sátánista black metállal társítják. Szerintem evidens, hogyha valamiről fogalmam sincs, akkor nem szólok bele. Én is megkaptam már, hogy biztos sátánista vagyok és egy lánynak nem való ilyen "durva" zene. Kértem, hogy deifiniálja a durvaság fogalmát, ebben nem értettünk egyet. Ezt neked is be kell ismerned, hogy -mint minden- ez is szubjektív.


Üdv: 15/l

2010. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*mindenkinek

*szegénységi

2010. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
csak mert nem tudnak rá táncolni
2010. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Daweee000 ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz :D Az én környezetemben nem gáz, szerencsére kevés a diszkópatkány ismerősöm :D (tudom, én sem vagyok a legtoleránsabb a mosógépfrekvencia irányába, de hát most na :D )
2010. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Azért gyűlölik, mert nem azt látják a médiában. Ami nem megy a tv-ben és nem divatos, azt ők már utálják is. Sajnos itt még nem tartunk ott, hogy rendszeres rock műsorok legyenek a tv adókon, rádiókon, és amit adnak néha az is szinte mindig ugyanaz. Sokan csak a Tankcsapdát ismerik ezek közül a kölykök közül, meg a többi felkapottabb bandát.Idővel, ha komolyodnak talán eltudják fogadni ezt a stílust, és még az is előfordulhat, hogy áttérnek az ilyen zenék hallgatására.

A skandinávok, finnek szerencsésebb helyzetben vannak, ott rendszeresen szerepelnek a rock és metal bandák a médiában, ott sokkal jobban el fogadott ez az egész stílus. Ott nem képezi mások szemében a megvetés tárgyát, nem ítélik el az embert első ránézésre a stílusa miatt, úgy hogy egy szót sem beszéltek az emberrel.

2010. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

én imádom a rock and roll-t! 15/L

szerintem az a világ legjobb zenéje és ezzel tudod legjobban kifejezni akármilyen érzéseidet (harag, szomorúság, öröm) mert bármilyen gyorsaaságú a dal a hangszerek mértékével és szerepével bármit ki lehet fejezni. És éépen ezért nem szeretik a korombeliek szerintem mert elmúltak az érzések senkinek nincs (tisztelet a kivételnek) saját érzelmi világa kifejezése mindenki másokat utánoz és a divat után fut. pedig a rock and roll a való igaz zene! a hülye disco zenék semmit de semmit nem tükröznek legfeljebb a számítógép tudását ami létrhozta a "zenét" vagyis amit annak neveznek :S

Rocker társaim ne feledjétek! A ROCK ÉL AKKOR IS HA MEGHALUNK! A ROCK ÖRÖK ÉS NEM DIVATZENE! nem mint az emo meg tektonik és társai!

2010. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 7. 16:02
 8/12 anonim válasza:
100%

Mert a sok hülyegyerek, főleg a cigányok, akik mondjuk bátran ütnek agyon az utcán kereszttel a nyakukban, nos, a szemükben te egy nyomorék ördögímádó vagy. Másfelől a sátánista szóval sem érdemes dobálozni mindenfelé, mert ez is elég szubjektív dolog, pl. a LaVey-i sátánizmus tanítása valamilyen szintig, ha nem is 100%-ig, minden ember tulajdonságában ösztönösen megvan és ami nélkül normális kiegyensúlyozott életet nem is lehet élni és ez a fajtája a sátánizmusnak egyáltalán nem ördögímádó. Az már más, hogy némely kölyök tényleg el van borulva magától, lefelé fordított kereszt, sátán bálványozása, stb. De ha utánanéztek, a lefelé fordított pentagramma a kecskefejjel sem az ördögímádatot hivatott jelképezni, hanem a mai napig hivatalosan is működő és elismert Amerikában lévő Sátán egyházának a hivatalos jelképe.

Visszatérve én is szeretem a rock zenét, sőt, minden zenét, ami tényleg jó, tökmindegy rap, disko, pop, blues, mindenki olyan zenét hallgat, amilyen neki jól esik, az ilyen színvonal alatti másokat zenei stílus miatt diszkrimináló "agyonművelt" beképzelt hülyegyerekeket meg le kell sz@rni. De szerintem még mindig a country zene a legjobb:D:D:D

2010. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
A death metal és a sátánista black metal SOKKAL JOBB, mint a rock and roll!!
2010. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
én úgy gondolom hogy azaz igazi rocker aki mindegyik rock fajtát hallgatja vagy nem szólja le azt amelyik rock fajta nem tetszik neki
2010. dec. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!