Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnak emberek ilyen...

Hogy tudnak emberek ilyen mértékű gyülölettel élni?

Figyelt kérdés
Ma gondoltam egyet és felnéztem a kurucinfóra, és láss csodát felfedeztem, hogy már lehet kommentálni is a cikkeket. Hát az az elképzelhetetlen undormány, amit ott találtam mélységesen elszomorított. Fiatal emberek teli szájjal fröcsögnek, gyülölködnek, népeket akarnak kiírtani, nyálcsorgatva várnak egy háború kirobbantását. Milyen beteg lelkük van ezeknek? Borzalom. Szégyen, hogy egy ilyen oldal még működhet.
2011. aug. 21. 22:31
1 2
 11/18 anonim válasza:
55%
Hülye vagy Kóvernant. Még szerencse, hogy nem marad fenn a fajtád.
2011. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Hülye vagy Kóvernant. Még szerencse, hogy nem marad fenn a fajtád."


Ahogy várható volt, ismét mélyenszántó gondolatokkal, és egy briliáns elme lehengerlő érveivel lettem gazdagabb :)

2011. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kérdéseddel igazán felkereshetnél egy rabbit. Ha valaki igazán tudna mesélni a gyűlöletről, akkor az ő lenne.
2011. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki azt gondol, amit akar, csak az a baj, hogy ha úgy alakul esetleg (bár nem sok esély van rá), nekem is hadba kell vonulnom az ő baromságaik miatt :S Amúgy megnézném mekkora pofájuk lenne egy valódi háborúban, vagy egy valódi diktatúrában...
2011. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én se szeretem a cigányokat meg a zsidókkal is vannak fenntartásaim, a szlovákokkal is, a szerbeket meg egyenesen gyűlölöm, mégse akarok háborút, mert semmi de semmi értelme nem lenne.
2011. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

libsi szöveg: tanulatlanság

náci szöveg: a romák állatok


mindenki CSAK arra fogja rá, amit lát, amíg meg nem látja a másik oldalt is.

háborúra is csak addig vágynak, amíg fotelből nézhetik.

igaz elkéne már az emberiségnek egy kis népességcsökkenés.

2011. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 renato-n válasza:
"amíg van szeretet,gyülület is lesz és ez egy körforgássá válik amíg ebben az átkozott világban élünk.ezért nincs joga a világnak hogy létezzen"..........................idézet :D
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 renato-n válasza:
bocs *gyülölet
2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!