Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy hihetik el az emberek...

Hogy hihetik el az emberek azt ami az ezo/ astro tv-megy?!

Figyelt kérdés
Már láttam pár adást belőle és nemtudom felfogni hogy lehet ennyire ''megetetni'' az embereket. Nemmondom ha csak itt-ott hivna pár ember, de nagyon sokan telefonának be nap mint nap. Komolyan azt hiszik hogyha bemondják hogy hány évesek es mi a nevük akkor azok a majmok segitenek? Egyszerűen nemtudom hogy sirjak-e vagy nevessek hogy ekkora barmot lehet csinálni tömegekből.
2011. okt. 27. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mikor hallottam egy nőt panaszkodni, hogy őt, hogy átverték, és mennyi pénzt kihúztak a zsebéből, nem tudtam sajnálni. Aki ilyen buta az megérdemli, hogy átverjék! Ugyanígy voltam a jósnős sztorival, ahol milliókat csalt ki a jósnő rontáslevétel címén! Aki erre fizet, az utána ne sírjon, hogy becsapták! De tényleg döbbenetes, hogy vannak (és nem is kevesen!), akik ezt benyalják!
2011. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert mindannyian reménykednek valami útmutatásban, van, akinek ezt könnyebb telefonon keresztül, mint pl. egy barátot megkérdezni. Meg azért elég meggyőző, amit csinálnak (ha nem józan, szkeptikus szemmel nézed).
2011. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunrise ***** válasza:
Mert vakon járnak a világban.
2011. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meggyozo?? Sztem nagyon nagy joindulattal sem lehet ezt meggyoznek nevezni. Kuldom a pénzenergiát és hasonlo marhaságok... Koszi a válaszokat
2011. okt. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!