Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a facebookról?

Mi a véleményetek a facebookról?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki nincs fent face-n? Ha igen, akkor miért?
2011. aug. 22. 01:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy igénytelen, lopott, sz@r oldal.


Arról nem beszélve, hogy eladja a felhasználók adatait. Ezért egy világhírű hacker csapat november 5. napján támadást intéz az oldal ellen. Remélem szétzúzzák.

2011. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Erről nem is ahllottam hogy támadást indítanak ellene. Érdekes dolog, de ha ez igaz akkor megértem a hackereket. Egyébként tényleg egy lopott oldal, aki látta a face-es filmet az tudja. És akkor még Zuckenberg-nek állt följebb a bíróságon, sztem nem normális alak...
2011. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy igénytelen ostoba ráadásúl elcseszett keresőjű normálisan le sem fordított oldal unatkozó 10enéveseknek.Mert ez a menőő meg a kúúl meg lájk manapság mert azt hitetik el ,hogy ha nem vagy ott nem vagy ember.Akivel akarom tartani a kapcsolatot annak tudok emailt is írni vagy msn ,vagy teló.Akivel meg nem annak semmi köze hozzám és ahhoz hogy én még kit ismerek.De semmi értelmét nem látom idétlen nagyzolós képek netes közzétételéhez amik csak azért készülnek ,hogy lássák a debil haverok ,hogy mekkora menő vagyok.Ráadásul nem támogatom "nagytestvért" abban ,hogy önként és dalolva netre rakjam a kapcsolataimat és személyes dolgaimat .Mert ehhez baromira senkinek semmi köze,mivel ez pont magánügy, a magánélet része.De a sok macskajancsi csodálkozik ha lenyomozzák és mondjuk azért nem veszik fel egy állásra mert a pofakönyvön fentvan ,ahogy nagy gizdán tekeri a dzsointot vagy olyan haveri köre van ,hogy 100év kötél szibériában kijárna nekik ránézésre..
2011. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmi, ugyanaz, mint a többi közösségi oldalnak.

Fenn vagyok, tartom a kapcsolatot ismerőseimmel (sokan messze laknak) és érdekes dolgokat osztok meg, ha találok valamit.

2011. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!