Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy scene csaj/pasi...

Milyen egy scene csaj/pasi élőben, személyiség, ilyesmi?

Figyelt kérdés

tetszenek a scene lányok stílusa, és nagyon szépnek találom, kissé furcsa, mert nekem az egész scene olyan egyforma, vannak kivételek is, s mind nagyon érdekes a tekintetük valamiért olyan leírhatatlanul szépek, s arra gondolok, "honnan a frászból jönnek ennyire szép emberek" bár nem tudom, hogy csak a hajuk teszi olyan széppé a kisugárzásuk;))


azért teszem fel a kérdést, mert nekem olyan túl tökéletesnek tűnnek látszólag, és kiváncsi vagyok:)


2011. aug. 22. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy a scene pasik nem jönnek be, de a lányoknak áll jól úgy képeken szerintem:)
2011. aug. 22. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen scene? Demoscene? Punk scene? Minden szubkultúrának van scene-jé kb.
2011. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nem külső alapján kell ítélni :/ lehet hogy ökéletesnek látszanak de ugyanolyan emberek mint te. :) sőt talán érzékenyebbek, mert a külsejükkel akarják elvonni az emberek figyelmét a sebezhetőségükről... .. én így gondolom :)
2011. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát képeken gyönyörűek.. a photoshoppal.
2011. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

miért nem mindegy, hogy milyen? úgy általában az a "faj" akik színes dús hajukkal, színekben pompázó ruhákban aranyos képekkel villognak az internetes oldalakon.


nem csak a photoshoptól gyönyörűek, nagyon sokat költenek a hajukra, sok smink, olvastam egy oldalon róluk, és nagyon sokan oltogatták.

2011. aug. 22. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

ez csak egy flevett stílus.. egyáltalán nem egyediek..

szerintem nagyon erőltetett, és megjátszom magam kisugárzásuk

2011. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyet értek:) nagyon megjátszák magukat, volt egy ismerősöm pici scene beütéssel, a lényeg, hogy ő is pózer sokat internetező ember volt, s eléggé játszodta magát:-/
2011. aug. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!