Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a gyakoribb? Jó Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gyakoribb? Jó Pasi nála csúnyább csajjal, vagy Jó csaj nála csúnyább pasival?

Figyelt kérdés

A minap volt egy lány ismerősömmel egy ilyen vitám, nem tudtunk dűlőre jutni. Ő szerinte az a gyakori hogy jó csajok vannak náluk csúnyább átlag alatti pasival. Én meg azt tapasztalom az utcán folyton hogy Jó pasik vannak náluk kevésbé vonzó esetleg duci lánnyal.

Nem akarok általánosítani de én tényleg nem tapasztalom azt hogy a jó csajok kevésbé jó pasikkal járnának, egyetlen egyről tudok de az csak arra jó hogy erősítse a szabályt mint kivétel.

Persze tudom hogy ha valaki szerelmes az azt látja a legszebbnek, de én még nem tapasztaltam hogy pl engem igazán jó csajok egyáltalán pasi számba vettek. Ahogy ismerősöm is hasonlóan gondolja az ő helyzetét.

22/F


2011. okt. 21. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de én is inkább azt látom, hogy sok jópasinak csúnya barátnője van.
2011. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Jó, pasi, jó csaj, ezek szubjektív dolgok. Lehet, hogy aki neked duci, az másnak maga a tökéletesség.

És az is lehet, hogy te vagy valakinek az álompasi.

Nekem most éppen egy 33 éves, de már kopaszodó, vézna srác az álompasim :)

2011. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Én azt tapasztaltam, hogy gyakrabban fordul elő, hogy egy kevésbé vonzó férfinak van jó megjelenésű(szép, attól függ kinek mi a szép) barátnője.
2011. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Jó pasi-kevésbé jó lány a gyakoribb.
2011. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a szebb csaj, csúnyább pasi a gyakoribb. A csajoknak azért jó, mert a férfi is tudja, hogy a csaj szebb.. és nem akrja elveszteni.. ergo többet kényezteti.
2011. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Az első. Egy lány se jön össze nála csúnyább sráccal, kivéve ha gazdag az illető.
2011. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
sztebb betorzult pasik vannak a jó csajokkal.
2011. okt. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal gyakoribb a jó csaj csúnyább pasi felállás.Ebben az országban sokkal több jókinézetű nő van,mint amennyi pali.
2011. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Az én ismerőseim között szép lány, csúnyácskább fiú a gyakoribb, de amúgy szerintem kb. egyforma.:) (mi is ebbe a kategóriába tartozunk:))
2011. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
én úgy vettem észre,hogy a szép lány - csúnya pasi sokkal gyakoribb.
2011. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!