Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az angol idézetről? (magyar jelentése alatta van)

Figyelt kérdés

"I gave up everything for you, I lost my friends because you, and when you left me, I realized that I stayed alone."

magyarul:

"Mindent feladtam Érted, az összes barátom elvesztettem miattad, és mikor elhagytál, akkor döbbentem rá, teljesen egyedül maradtam..."


Lehet, hogy létezik hasonló idézet, de ebben a megfogalmazásban tőlem származik:P az idézetet az ihlette, hogy majdnem 1 éve vagyunk együtt a barátommal, osztálytársak vagyunk, szóval szinte minden nap együtt vagyunk. Persze sajnos rengeteget veszekszünk, főleg suliban, ezért ha ott összeveszünk, akkor egész nap kerüljük egymást.. és egyszer mikor összevesztünk arra döbbentem rá, hogy egyedül vagyok.. a barátaimat sajnos elhanyagoltam miatta, mert minden időm rászenteltem, és ha belegondolok mindenem feladtam miatta.. és ha elhagyna, akkor senkim sem lenne. Van még valaki aki így van ezzel?


2009. ápr. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen ez a szerelem ....

Azért ne adj fel mindent nyilván, de hidd el, a veszekedés még egészséges is egy kapcsolatban.

2009. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

sajnos én is igy voltam ezzel..az egyetlen best barátnömmel és az unokanövéremmel "foglalkoztam" csak. mikor szakitottunk kivoltam honapokig, és csak ök vigasztaltak...más barátom azota sincsen de haverok vannak és legalább a haverokkal nem kell foglyton lelkizni (azt elég velük kettöjükkel) a haverokkal csak röhögünk :) legalább elterelik a figyelmem. a barátodnak vannak barátai? mikor nem vagytok együtt ö szokott lenni másokkal miközben te egyedül vagy? mert akkor te se kösd le magad ennyire :) néha menj el egykét csajjal a sulibol vásárolni, beszélgessetek..szükség van a csajokra is :) azért egy baráttal nem lehet mindent megbeszélni mégiscsak fiu a fiu :P:)

amugy egy másik unokanövéremet jutattad eszembe... ök nemrég szakitottak és a csaj nagyon kivan. senkije nem maradt annyira össze voltak növe. ezt kerüljétek el szerintem :) vagy lehetettek együtt de menjetek moziba többen :) haverokkal 5-6an . viszont akkorne nyaljátok faljátok egymást folyton azt hagyjátok meg a kettesben töltött idökre :)

2009. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy ahogy elolvasom, rámtör a rosszkedv, mert másodjára esek ebbe a hibába, és tudom, hogy előbb vagy utóbb most is meg fogom szívni (: Mert miért ne.. ^^


A helyzet hasonló, mint nálatok. Csak a miénk távkapcsi, nagyon ritkán találkozunk, így élőben nem nagyon hanyagolom a "barátaimat". Viszont pl nem megyek el velük szinte sehova, mert rohanok haza msn-re, hogy beszélgethessek a barátommal.

Javasolnám neked, hogy kezdj el visszaszokni a barátok közé is, és megtalálni az arany középutat, mert ha szakítotok, az tényleg eléggé cinkes lesz..

2009. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véleményem? Nyálas, emós.
2009. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
miattad: because OF you
2009. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!