Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeptembertől gimnáziumba...

Szeptembertől gimnáziumba fogok járni. Hogy sok barátot szerezek mit mondjak magamról? Az jó vagy rossz, ha olyanokról beszélek, amihez nagyon értek? (hackelés, videóvágás stb. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz, ha ilyenekről beszélsz, hisz ez vagy te, de ez behatárolja a barátaidat, azaz az osztályban lesz 1-3.

De persze ez megint nem baj, hisz ezekre a közös érdeklődésre épülnek a jó barátságok.


Azért ha több barátot is akarsz akkor nem légy túl "kocka", bár a TBBT óta az is kapós tulajdonság. :)


Vannak az általános témák mint a filmek, légy naprakész.

2011. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt lehetetlen megmondani, nem tudjuk ők milyenek és te milyen vagy. Ne játszd meg magad! Lehet, hogy így kevesebb barátod lesz, de előttük legalább önmagad lehetsz.

Én is úgy mentem, hogy ó na most megpróbálok népszerű lenni, mikor beléptem az osztályba rájöttem, hogy nem, nem leszek az, megint én leszek a "fura lány" és így is lett. De ne törődj vele, csak az a népszerű, aki átlagos. Aki egyedi az soha nem lesz az. :)

2011. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!