Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy meri ezt megtenni egy ember?

Hogy meri ezt megtenni egy ember?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 11:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ilyeneket ír facebookon:

∙A PIACTÉRI VA.NDÁLOK:*név*,*név*,*név*,*név* MI MEG ÖNKORMÁNYZATI DOLGOZOK SZEDJÜK ÖSSZE A GE.CIS PAPIRZ.SEPIT A KOT ONT AZ ENERGIA ITALOS DOBOZOKAT MEG STB!!!!!!!!!!!!!!!!!∙


(elismerem h az energia italos dobozokba ők is benne vannak, de akkor is, az ő lánya is odajár)

2011. aug. 25. 11:59
 2/16 A kérdező kommentje:

a hozászolásokba meg sért egy felnőtt nőt aki pár honapja vesztette el 14 éves fiát, és tovább gyalázza a fiukat (*név*)

Egy hozzá szólás amivel egyet értek: Csak azt nem tudom,miért ezt az 5-6 gyereket hurcolja meg falu hosszat ez az elmebajos,mikor a faluban lévő 14-17 év közötti gyerekek,jóformán mind napi szinten megfordul a piactéren!!!!Tisztelet a kivételnek!De szerintem nem nagy bűn ez,igaz használhatnák a szemetest!Ez az egy bűnük van és ettől még nem a falu szégyenei!!!!Sajnos az meg a másik,hogy az ekkora gyerekek hol verődjenek össze kérdezem én??A KOCSMÁBAN????????


és megvádolja az egyik fiút, hogy kokainozik meg ott se*el amikor legnagyobb bűne az hogy szemetel.


A kiíró önkormányzat elé akarja vinni az ügyet, van értelme?


Egy kép alá írta (amin a fiú szerepel röhögve fekve): *név* BÜSZKE A FIÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Engem felháborít, meg az is, hogy a lánya ugy beszél a felnőtekel, mint a kutyáknál az apja meg le se szólja!

Mit gondoltok erről.

2011. aug. 25. 11:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Átrágtam magam az irományodon, de egy szót sem értek belőle. Ha esetleg megmutatnád a nyelvtan tanárodnak, hogy elemezze vagy szólhatnál egy ismerősödnek, hogy fogalmazási gondjaid vannak és irja meg helyetted a kérdést.


Megértésed köszönöm.

2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értettem sok mindent ebből a kérdésből...
2011. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani gratulálok fiam
2011. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Úgy merik, hogy keresnek egy írástudatlant a szemétszedéshez, és találtak is!
2011. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szegyeld magad igy fogalmazni
2011. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
miről szól a kérdés? mit hogy mer megtenni? és kicsoda?
2011. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég:| Na erre mit válaszoljunk?!...Nem értjük sajnos a kérdést!:S
2011. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mi a probléma? Magyarázd el plíz, a "lassabb felfogásúaknak" is. :)))
2011. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!