Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A tehetősebbek közül, milyen...

A tehetősebbek közül, milyen arányban vannak itt diplomásak ill. a középfokú végzettséggel rendelkezők?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdés, akik érintettek a témában.

Átlag felettire gondolok.


2011. aug. 25. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
én a szüleimről nyulatkozok. nem tudom, ez mennyire számít tehetősnek, de van 2 lakásunk, az egyikben élünk, a másik i van adva, 2 kocsink, az egyik munkás autó apumnak, a másik BMW. most jöttünk haza a nyaralásról, ált. minden évben megyünk. és nekem sem volt még olyan, amit ne tudtak volna megvenni. nálunk apum kamionsofőr, anyu meg kávézóban dolgozik.
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tehetős de akiről tudom hogy gazdag az általában vállalkozó egy egyszerű szakmával vagy érettségivel. Az érdekes benne az hogy nem a szakmájából gazdagodott meg hanem teljesen más dologra vállalkozott.

Van pár rokonom, ismerősöm aki diplomás és egyik se gazdag.

Most hirtelen egy emberről tudok akinek diplomája van és saját céget irányít.

2011. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!