Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy főiskolás vagy egyetenista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolás vagy egyetenista nő szóba sem áll egy csak középfokú végzettséggel rendelkező férfivel?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdésem és érdekes.
2011. márc. 21. 11:29
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibáért * egyetemista
2011. márc. 21. 11:29
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Már mért ne állna? Aki meg nem, attól ne is akarj semmit, mert tuti nem jó ember.
2011. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
A "szóba sem áll" kicsit túlzás. De tény, hogy bizonyos szellemi összhangnak meg kell lennie, egy középfokú végzettségű férfi is lehet okos, művelt, intelligens, ez esetben az ismerkedésnek nincs akadálya, ám ha amiatt állt meg a középfoknál az illető, mert nincsenek meg bizonyos kompetenciái - akkor én (ismétlem, ÉN, s ez nem általánosítás) nem kezdenék vele párkapcsolatot.
2011. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én sok ilyen párt ismerek. Sajnos ezek egy része nem tartós.Érdekes, hogy általában nem a nő miatt, hanem a férfi kisebbrendűségi érzése miatt.
2011. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Szó szerint, ahogy az utolsó írja. Ez nem tartós dolog. Barátként még elmegy az ilyen férfi, de párkapcsolatnak semmiképpen sem. Ez van.
2011. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Én nem "állnék szóba" nálam alacsonyabb végzettségűvel. De embere válogatja.
2011. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem magasabb a végzettségem mint a páromnak,és őt nem zavarja,büszke rám.Imádjuk egymást 3 éve,és igenis tartós,tesójánál,aki szintén pasi ugyanez a helyzet,az ő menyasszonya is magasabb végzettségű és náluk sincs gond,sőt jön a baba is...ez mind csak ego kérdése...
2011. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:49


Mert akkora az egod,hogy melletted már senki nem fér el...de te tudod,én ha beleszeretek valakibe,konkrétan hidegen hagy h az illető milyen iskolát végzett el,ha amúgy nem egy hülyegyerek...

2011. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
De szóba áll sőt össze is jöhet vele. Igaz a férfinak is olyan intelligencia szinten kell lennie.
2011. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

csajom egyetemre jár. nekem meg szakmunkásom van csak.

ettől nemvagyok buta vagy kevésbé értelmes.

2011. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!