Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ad motivációt a mindennapok...

Mi ad motivációt a mindennapokhoz?

Figyelt kérdés
neked?
2011. aug. 26. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg csak szimplán magam.
2011. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kötelességtudat.
2011. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szebb jövő reménye, hogy a munkámnak lesz gyümölcse és ugye abból lesz a pálesz :)
2011. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a szeretet amit kapok
2011. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Azt sem tudom miért kelek fel holnap reggel......
2011. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig van egy célom, ami motiválja a mindennapjaimat, amíg azt el nem érem, aztán jön egy újabb. Most pl. elég sokáig (nekem legalábbis sok idő volt) külföldön éltem és hamarosan hazamegyek. Az motivál mindennap, hogy alig várom hogy kezdhessek pakolni. :) Persze kettős érzés ez, mert valahol nem szívesen hagyom itt ezt a helyet, de iszonyatosan hiányzik már a családom, nagyon szeretném őket látni és az hogy tudom hogy hamarosan teljesül, az hatalmas erőt ad a mindennapjaimnak.
2011. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
zene
2011. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!