Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék motivációt...

Honnan szerezhetnék motivációt a tornához? 16/L

Figyelt kérdés
Egy-egy nap igencsak motiviál, hogy látom azt a kis felesleget a hasamon. Máskor viszont nem zavar, el sem kezdek semmillyen mozgást, vagy ha mégis, hamar feladom, nincs eredménye.
2011. márc. 3. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

a célod --> miért csinálod?

nézz videót amiben keményen edzenek..

engem személy szerint az hajt, hogy gyerekkoromban kicsit lealáztak, és halálfélelmem volt, és bár tudom, hogy többé nem fogok találkozni az arccal, de meg akarom ölni. ehhez képest már ha 10 lenne belőle, akkor is szétszaggatnám őket, de azért jó úgy gyakorolni, hogy ezt elképzelem. (jaa, én harcművész, de a kardió edzésekhez is valami ilyesmiből merítek erőt)

2011. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon egyedül akarsz edzeni, akkor abban sok akaraterőt nem találsz. Javaslom, hogy kezdj el járni egy spostegyesületbe. Talán az ott lévő társaság, az ott megismert barátaid már önmagában motiválni fog.
2011. márc. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, egyszerűen valójában nem akarsz alakítani magadon. Ha akarnál, másként állnál hozzá. Csak gyötröd magad olyannal, amit valójában nem is akarsz csinálni. Ha nem akarod, senki sem kényszerít rá, akkor ne csináld! Ha meg akarod, azt kérdezem, miért nem csinálod? A kérdésed megfordítása maga a válasz: NE csináld azt, amit leírtál! Folytasd az edzést, és kész! Ha nem elég a belső motiváció, akkor szerintem kívülről hiába várod, és ekkor visszajutunk a válaszom kezdő részéhez.


Kedves Első Válaszoló, teljesen megértelek. Maximálisan, komolyan. Ellenben a harcművészet pont az a dolog, aminek a jellem fejlesztése a célja, és ha ehelyett gyilkos ösztönök, harag, gyűlölet motivál, óriási hibát követsz el önmagaddal szemben. Különösen ilyen sokáig táplálni ilyen tüzet egyszerűen önmérgezés.

2011. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Deni és igazad van, tudom.. :(

áhh nem, nem kell szomorú fej, ez van :)

2011. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint már beszéltünk más kérdésnél, Kedves Válaszoló. Talán az önvédelem mértékéről, illetve a támadás támadással való megelőzésének erkölcsi kérdésiről vitáztunk?


Kedves Kérdező, elnézést kérek mindkettőnk nevében az OFF-ért!

2011. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak olvastam, hogy ez a beceneved :)
2011. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. :) Köszönöm, hogy ezen így szólítottál!
2011. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ezen a néven
2011. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!