Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék megismerkedni pár...

Szeretnék megismerkedni pár emberrel a sulimból akik csak látásból ismernek és én is őket (meg a nevüket tudom). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha ti ilyenek lennétek, ezek az emberek akkor hogyan kezdeményezzek veletek beszélgetést? Vagy az én szerepemben ti hogyan kezdenétek velük beszélgetést. Egyáltalán beszélgetés? Vagy először köszönés? Abszolút csak látásból ismernek meg max a nevemet tudják. Szóval mit tegyek/ Mit tennétek? a helyemben? / Mit várnátok a többiek helyében?

15-16éves korosztály.


15/f


2011. aug. 27. 22:25
 1/3 Lollapv válasza:
Mondjuk az sokat lenditene ha kozos buliba lennetek, amugy jah egy koszonessel indits...
2011. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszönés, alap. Kérdezz valamit a sulival, vagy bármivel kapcsolatban ami éppen ott aktuális.


Ha szimpatizálnak veled, úgyis kialakul egy beszélgetés. Ha meg nem, hát nem.

2011. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszönj először, az a biztos!
2013. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!