Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit csak "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit csak " látásból ismerek ". Szeretnék vele megismerkedni . Nem pont msn-re gondoltam. Am is mit írnék neki?

Figyelt kérdés

Élőben szeretnék hozzá odamenni, de nem tudom hogy mit mondjak ( a szián kívül ) sz tem én is bejövök neki. Volt már olyan hogy 2 hét besz után elhívtam egy lányt találkára, de ő nemet mondott . Mitévő legyek??

( első kérdésem )


2010. aug. 25. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos, hogy ha egy lány nemet mondott, akkor a többi is nemet fog ;) Hogy mit mondanál neki? Semmit. Nem kell ezen agyalnod. Én, az első randim előtt végig agyaltam, hogy mit kellene mondanom, miről kéne beszélni. Aztán semmit nem mondtam abból, amit elterveztem, mert jött magától minden ;)
2010. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
"Térdelj le és szeress"
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
kérdezd meg tőle, hogy melyik kezével törli ki a seggét. Aztán közöld vele hogy te a papírral szoktad.
2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van egy ócska poén amivel mindííg oda lehet menni. bocsi nemtudod mennyi az idő? ha megmondja megmondhatod neki hogy ismerős valahonan vagy hasonlít valakire és máris beszélgettek. ha meg aztmondja nemtudja majd te megmondod neki :D
2010. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23:20 amit írt, az tlnyleg jó lehet, bár egy kicsit régi:)

De mielőtt megkérdeznéd Őt, ne felejtsd el levenni az órád:D Sok sikert!

2010. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
végre valaki aki nem msn-en akar csajozni
2010. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ha ezzel a ,,mennyi az idő" dumával megyek oda , akkor direkt nem veszem le az órám! sőt, direkt ugy csinálom, hogy kiszurja h van órám ,de mégis odamegyek megkérdezni :D:D
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mennyire örülök, hogy nem msn!:D Van még ilyen is. Hála az égnek.
2010. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát először is az ismerkedés lenne a célom .. sz tem fölösleges előre tervezni ... , De am azt sem értem hogy mi velem a probléma... Nem vagyok kocka , napi max 1 vagy 2 órát vagyok gép előtt ,h végente kicsit több...

Alkoholt azt nagyon minimális mértékben fogyasztok...

Nem dohányzom , Sportolok , heti 4 szer Járok kondiba , nem is vagyok az a csúnyább fajta ...

2010. szept. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!