Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kötekedik folyton, úton...

Miért kötekedik folyton, úton útszélen?

Figyelt kérdés

van egy haverom 21 éves 165 cm magas és 60 kg amikor vele vagyok mindenkibe beleköt le flegmázik mindenkit le nézi a többi embert ha vissza szolnak neki veréssel fenyegetőzik hogy kegyet lenül ki fogja csinálni szanaszét veri a pofáját ,ha csak normálisan hozzá szolnak vagy nem értik egy viccét akkor egyből olyan ideges lesz hogy remeg ordibál fenyegetőzik ok nélkül provokál nagyon sok embert

hazudik is folyton

azt nem értem ha valaki normálisan áll hozzá miért provokálja idegesíti a másikat fel.

nem verték még meg .

mi áll hat ennek hátterében és hogy lehet ne megváltoztatni

lehet csak szimplán neveletlen lenne


2011. aug. 28. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mesélték a suliba ahova jár ott is terrolizál mindenkit
2011. aug. 28. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
na hívd ide oszt beverem a flegma nagy pofáját :D
2011. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A baràtod az személyiségeavarral küzdhet. Talàn õt is nagyon sokat terrorizàltàk gyermekkoràban, vagy még most is. Egyszerûen valakinek akarja érezni magàt, belül viszont szorong, retteg. Nem àrtana neki egy beszélgetés egy szakemberrel.
2011. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen voltam én is fiatalon. határozott volt a fellépésem és nem mertek szembeszegülni. Persze én is tudtam kinek lehet ugatni. :-) De egyszer szétvágták a pofám.

Utána tudtam hol a helyem. Most békés és barátságos természetű vagyok.

Nem éri meg egy hétig lila fejjel szaladgálni.

2011. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tiktaalik válasza:
biztos pelenka helyett bulvárújságba csomagolták anno. 11 cm-el magasabb nálam,és ez fiú????
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel kompenzálja hogy kicsi és ahogy írod ,nagyonis bejön neki mert még nem agyalták meg. Tehát sikeres ez a viselkedése. Vannak ilyen emberek ,ez van ,helyedben nem haverkodnék vele.
2012. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!