Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú folyamatosan kötekedik, elutasít, utána mint a hullócsillag előáll, hogy randi!?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

ti ovisok vagytok? ez ott divat.

béla voltam

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hullócsillagnál kívánni kell és teljesülnek az álmok.
2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hullócsillagot úgy értettem,hogy nem számítunk rá,csak meglep és úgy érkezik!!! Előtte minden sötét...tudjátok,az ég is sötét..A helyzet is sötét,mert kötekedik,elutasít.De aztán megjelenik az égen a fény,a hullócsillag,és kikristályosodik,hogy RANDIZNI AKAR!!


NA?? Miért ködösít hosszan előtte??? Miért jó ez a technika,miért használja????

2011. aug. 28. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A kötekedésnek sok formája van. Lehet, hogy csak pimasz és csak a helyzet szüli benne a bunkót. Játszik, vagy azt akar veled, de nem ilyen megduglak-otthagylak formában, hanem csak úgy gyermekien. Nem tudom. :-)
2011. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen akkor van ha nagyon tetszel neki és nem tudja mit csináljon, úgy gondolja hogy nincs nálad esélye. ekkor szokott az lenni, hogy inkább hanyagol, bunkózik, mintha kifejezetten haragudni valamiért, majd hirtelen erőt vesz magán és nagyon kedves lesz, esetleg el is hív randira.
2011. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!