Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez még diákcsínynek számít?...

Ez még diákcsínynek számít? Kicsit megbántam már.

Figyelt kérdés

Gólyatáborban voltunk, és volt olyan feladat ,hogy bekellett kötni a szemét valakinek és azzal megkóstoltatni különböző ételeket és találja ki mi az.

Mi egy lánnyal olyan joghurtot etettünk kanállal amibe belevertük az ondónkat.


2011. aug. 29. 17:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
18:36 ez tényleg igaz? Ha így van háromszorosan add vissza!
2011. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, nagyon poénosnak gondolod magad... de én csak ugyanazt tudom mondani, amit az előttem szólók: undorító emberek vagytok, komolyan.

Azért a csínynek is van egy határa, amin túllépve már nem vicces a dolog, hanem megalázó. A lánynak is - még akkor is, ha nem tud róla -, nektek meg még inkább, mert elég selejtes lélekre vall, hogy valaki ilyet tesz egy másik emberrel. És még nevet is rajta...

Szánalmas... ilyenkor kellene belegondolni, mit szólnál hozzá, ha veled tennék ugyanezt?

2011. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez g*ciség volt! Nagyon!
2011. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező agyon kéne lőni. Egyébként meg kamu a kérdés.
2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu, csak a vágyálmait írja le.

Poénnak meg pocsék, inkább szánalmas kategória.

2011. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!