Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány év múlva fog kitörni egy...

Hány év múlva fog kitörni egy polgárháború a magyarok és a romák közt?

Figyelt kérdés
Mert hogy lesz abban 100%-ra biztos vagyok, tűrhetetlen amit művelnek.
2009. ápr. 19. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha minden marad a jelenlegi kerékvágásban, akkor még néhány évtizedbe is beletelhet; ennyi idő ugyanis, amíg annyira elszaporodnak, és annyi új nemzedékük nő fel, hogy az már tényleg mindenütt, vagy legalább elég sokhelyütt okozzon elég komoly és mindenki számára tisztán és világosan látható feszültségeket úgy, hogy azt már sehogyan se lehessen elkenni.


Ha viszont történne valami felfoghatatlanul nagy csoda, és a vezetőség most valamiért komolyan észhez térne, alaposan megváltoztatná a vonatkozó rendeleteket, hogy munkára kényszerítse az ingyenélőket, iskolába a gyerekeket, a segélyeket pedig ehhez a két feltételhez kötné, akkor talán még el lehetne kerülni - főleg, ha még netán a rendőrséget is cselekvőképessé tennék. Na, az lenne az utópia csúcsa. De szép is lenne...

2009. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne legyen. Mert amíg oda jutnánk, annyira megváltoznának az etnikai arányok, hogy még a maradék magyart is kiírtanák.
2009. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

A rendőrség korrupt.

A kedves baloldali vezetőség meg direkt azt akarja, hogy elnyomják a magyarokat, ha valaki esetleg még nem vette volna észre. Pedig nem kell nagyon kinyitni a szemed.


Viszont az biztos hogy én fegyvert fognák, és írtanánk ezeket a rohadt, mocskos, tetves ci*ányokat!



FEGYVERBEE MAGYAAAAAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉN IS..
2009. ápr. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!