Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A németeknél még télen is...

A németeknél még télen is csak 1 helységet fűtenek (általában a nappali), fürdőt sem, hálót sem, pedig megtehetnék. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Itt élek, már sokaknál észrevettem ezt, és nem bírom felfogni mi az értelme, de lehet csak egy hülye divat.
2009. ápr. 19. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon spórolós családot fogtál ki, én gyakran voltam vendégségben, ismerősnél , rokonnál és fűtöttek rendesen, igaz a konykát csak kajáláskor, küülönben becsukják az ajtót és fűtés 18 fokra leállítva( iagzuk van9 és a fürdőben is 19 fokra volt állítva, mielőtt mentél fürödni feljebb veszik, aztán vissza.én is csinálnám, ha lenne ilyen jó termosztátom, de mai van az is egy vacak, hol 22 fok van hol 24, pedig hozzá se nyúlunk.
2009. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy melyik részen élsz, de erre (Bajorország) olyan dög melegre fűtenek be, hogy az már sok is. Miért nem kérdezed meg őket, hogy miért így fűtenek, ha zavar?
2009. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Észak-Németben élek, de tényleg sokaknál voltam családoknál , ahol láttam, hogy ez a "trend", sőt a magyar barátnőméknél is ez van, mert német a férje. Az anyja is tök ideg volt emiatt mikor itt volt látogatóban. értelmes magyarázatot még nem kaptam rá, ezért mondom, hogy divat. Kollégák körében is. Persze mi nem így fűtünk, magyar a férjem is:)
2009. ápr. 19. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!