Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ma az erőseké a világ? Miért...

Ma az erőseké a világ? Miért nem lehet nyugalom és béke az utcán?

Figyelt kérdés

Ma is voltam lent fagyizni,és 2x is belémkötöttek a romák.

Alacsony és gyenge vagyok,szerintem az ész a fontos,de ezek a romák kikészítenek.Miért van mostanában az a divat,hogy 10 emberből 99 kigyúrja magát,menőzik és játsza a nagycsávót?

Az ember ki nem teheti 5 percre a lábát mert valaki seggbe akarja rúgni és a nehéz munkával megkeresett pénzét könnyedén eltulajdonítja,és még nem is büntethető mert kiskorú,de azért én dögöljek meg? (már bocsánat)


2011. aug. 31. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez most a divat. Mindig ilyen volt a helyzet, költözz el arról a környékről. Azért csinálják ezt mert a szüleik alul iskolázottak, őket sem tanította meg senki és nagyon valószínű, hogy az ő gyerekeik is ilyenek lesznek. Általában azon a környéken maradnak ahol "felnevelkedtek" és oda szülik a gyerekeiket. Én sem tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne szólnának be. Este már meg se fordul a fejembe, hogy a szemetet levigyem. És igen az a gond, hogy a korhatár csúszik lefelé és már tíz évesek vagy annál fiatalabb is utánozzák a nagyokat. Egyetlen megoldás: költözz el olyan környékre ahol még "béke" van!
2011. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát lassan már sehol sem lesz az sajnos :S
2011. szept. 1. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lesz béke, ha Te is kigyúrod magad és erősebb leszel, mint ezek a cigánybűnözők. Mellesleg ők nem erősek, csak többen vannak, összefogás kell ellenük és nem széthúzás. Ez az amit a magyar nem ért meg.
2011. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerinted ha kigyúrom magam kevesebb cigány jön rám?
2011. szept. 1. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el kondizni, gyúrni, legyen mogorva pitbull állat fejed és ne szarj be ha elmennek melletted nyolcvanvalahány ezren :D bejön amőgy, fosik a szájuk...
2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!