Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok csak szégyent...

A cigányok csak szégyent hoznak Magyarországra?

Figyelt kérdés
Ez csak költői kérdés volt.Perszehogy szégyent hoznak.
2011. szept. 1. 00:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ausztriában is minket szégyenitettek mikor miattuk kiirták,hogy"ne lopj,magyar"!

Ők loptak,de mivel magyarországi cigányok voltak -azért ezt irták ki!

2011. szept. 1. 00:18
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem 100%-ban. Ott vannak pl a zenészek, akiket az egész világon elismernek. Bár az igaz hogy a nagy többség nem a jó hírünket kelti.
2011. szept. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
1szeru a megoldás ha elkapnak egy cigány aki nagyon rosszzat tett lop csal stb szoval nem rendes cigány azt simán fejbe kéne lőni :)
2011. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Többnyire (az esetek 99.9%-ában).
2011. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Én létre fogom hozni a CÖSZ-t, ami annyit jelent: Cigány Ölő Szervezet, aki akar csatlakozhat, szépen sorban levadásszuk a raj fajt :))))
2011. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
51%

Én is roma vagyok, igazából félvér.

idén megyek érettségizni, informatikus leszek ha minden jól alakul. Mióta középiskolába járok minden nyáron dolgozom.

Édesanyám egy vendéglátó ipari cégnél dolgozik, Komárom-Esztergom megye mentora úgymond főnök pozíció.

Édesapám nyugdíjas bányász. Egy testvérem van aki egy fuvarozó cégnél dolgozik Németországban.

Szeretnék tovább tanulni, államvizsgázni.

Én nem érzem úgy hogy szégyent hoznék az országra.

Nem kell mindenkit egy kalap alá venni azért mert barnább a bőre mint a másé.

2011. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

01:12

így van, aki normálisan él, még ha nem is gazdag, taníttatja a gyerekeit, nem veri meg a tanárt csak mert rászól a gyerekre, fizet adót, nem lop, csal, hazudik, nem félemlít meg másokat (főleg nála gyengébbeket/időseket), és ad a környezetére azokkal semmi gond.


De sajnos abból van kevesebb. Menj el a keleti országrészbe, és fogsz találni olyan falut ahol rettegésben élnek az emberek, mert a cigányok már a tetőt is elbontják a fejük fölül, mert nincs már mit ellopni. És még kérdezik miért nem adnak nekik munkát. Fél nap alatt elhordanák a gyárat az utolsó rézdrótig, ha építenének nekik.

2011. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
47%

01:37

Természetesen azt én sem tagadhatom le hogy a "fajtámon" belül vannak olyan emberek akik megérdemelnénk akár a kitoloncolást is, de veled ellentétben a többség nem válogat neki a cigány az cigány attól függetlenül hogy milyen módon él. Nem én kértem magamnak és sajnos nem lehetek büszke a "fajtámra" de viszont annak örülök hogy még mindig maradt egy pár ember aki megőrizte a becsületét a becsületét és teljesen mértékben át látja a képet. Elismerem hogy van Cigánybűnözés, mert sajnos van.

De attól hogy ez a fogalom valós még nem minden cigány ember bűnöző! ezt kéne felismerni a "magyaroknak".

2011. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

„Nem kell mindenkit egy kalap alá venni azért mert barnább a bőre mint a másé.”


Lewis Hamilton, Barack Obama sincs egy kalap alá véve, pedig nekik is barnább a bőrük, mint „másé”. A bőrszín az részletkérdés jelen esetben.

2011. szept. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

01:51

Egyetértek veled. Én is ismerek becsületes romákat, főleg zenészeket akik gyerek koruk óta bejárták az egész világot, elismerik őket, sőt a régi rendszerben is tudtak jól élni, mert kamatoztatták a tudásukat. Mert van nekik.


Aki azt a mintát látja hogy az apja ki-be jár a börtönből, az anyja segélyekből él, nem tud írni-olvasni rendesen, annak sajnos ez lesz a "világa", és nagyon nehezen tud kitörni belőle. Pedig sokan ki tudnának ha akarnának.

2011. szept. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!