Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok csak szégyent...

A cigányok csak szégyent hoznak Magyarországra?

Figyelt kérdés
Ez csak költői kérdés volt.Perszehogy szégyent hoznak.
2011. szept. 1. 00:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

a legtöbb állam nem veszi Magyaro-t és a cigányokat egy kalap alá

én hallottam egy politikust(asszem Olaszo-ban - tv-ben a népéhez beszélt, miközben megjegyezte:

"Magyarország sem tud semmit felmutatni, csak a gulyáslevest és hogy cigányzenét hallgat"


ezzel csak annyit akartam, hogy ebből látszik, hogy ne egy kalap alá vesznek bennünket, inkább azért "nézhetnek le" mert mi pártoljuk a cigányokat

2011. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Szerintem van ahol már a magyar-magyarokat is cigánynak tekintik...

De amúgy igen, szégyent hoznak, akárcsak a politikusaink.

2011. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony szégyent hoznak ránk. Egyébként meg nem vagyok fajgyűlölő, hisz a normális romákat ugyanúgy tisztelem és szeretem mint egy magyar embert. Vannak normálisak is és tényleg, ők a példa rá hogy lehet tisztességes életet folytatni romaként is.


Viszont a legtöbb roma már nagyon nem bír magával. A magyarokat bántják, rettegésben tartják, és még ők mondják ránk magyarokra hogy rasszisták vagyunk ha megvédjük magunkat meg ha kimondjuk hogy cigánybűnözés.

2011. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

"Digo válasza:


Azért nem 100%-ban. Ott vannak pl a zenészek, akiket az egész világon elismernek. Bár az igaz hogy a nagy többség nem a jó hírünket kelti.


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 72%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 00:30"


Én voltam ott és csak harmad részt a cigányok loptak.


Nyugi ha akkora cigók loptak volna akkor azt írják ki.


A magyarok nem annyira bátran de enyves kezűek ám.


Ja és nem vagyok cigány, de szín magyar vagyok. (Mind a négy nagyszülőm családja már a törökök kiverésekor itt élt.)

2011. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
Az lehet, hogy vannak normálisak is, de ez annyira elfajult, hogy KI KELL IRTANI az összeset, lehet(sőt biztos) hogy elveszítenénk rengeteg, dolgozó művelt cigányt, viszont megszabadulnánk a késelős, magyargyalázó, féreg-patkány állatoktól.
2013. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Baracsi Attila:

Igaz nem vagyok roma,de én sem egészen értem azt,hogy miért ítéljük el sokan azt,aki nem fehér bőrű. Én nem hiszek az ember színe fehér című "tanban".

Sajnos nekem is vannak negatív tapasztalataim romákkal kapcsolatban,de vannak roma ismerőseim,akik viszont sok esetben rendesebbek is mint némelyik magyar.

A rasszizmust is fura módon tanultam meg még gyerekként.

A kórházban,ahol kezeltek,voltak néger,arab,s kínai-vietnami származású orvosok,s annak az osztálynak ahol kezeltek néger doki volt az osztályvezetője,s a keze alatt dolgozott két ázsiai származású gyakornok.

A szitu a következő volt.

Behoztak agy roma asszonyt(igazi echte-"fekete"roma volt),addig semmi baj nem volt vele(s a látogató családtagjaival sem) mindaddig,míg a mentősöktől át nem vette az osztályvezető főorvos.

Azt a patáliát látni-hallani kellett volna,amit azok rendeztek!Még én is majdnem bajba kerültem,mert bár nagyon pocsékul voltam,de majdnem szétszakadtam a röhögéstől,mert egyszerűen "komikusnak"hatott az egész jelenet.

Nem röhögtem már olyan harsányan,amikor a rokonság elkezdett mindenfélével dobálni,s azt üvöltözték,hogy mocskos büdös paraszt,a nő meg visított,mint az újévi malac,hogy fehér orvost akar,a fekete ember hozzá se érjen.

Mit röhögsz te mocskos paraszt? Volt a kérdés egy sor ízesen cigányos átkozódás-fenyegetőzés közepette,mire én,semmit csak megnyugodtam,hogy a rasszizmus az nem csak a fehér-ember betegsége!

A biztonságiak kísérték ki a díszes famíliát,de még a folyosón is ordítoztak,hogy fehér orvost akarnak.

Ezt csak azért szándékoztam megosztani,hogy világos legyen az,amire én akkor kamasz-gyerekként,egy eléggé fura "komikus"jelenetnek köszönhetően jöttem rá,miszerint a rasszizmus az nem csak a fehér ember betegsége!!

Na üdv mindenkinek!

2013. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrszínnel van itt a gond, az senkit nem érdekel. Itt a gyökeresen eltérő kultúrából adódnak a gondok
2013. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én mindig védtem a cigányokat és még hírből sem ismertem a rasszizmust, mindig mindenkit elfogadtam. Aztán a házba sorba beköltöztették albérlőnek a cigány családokat.. én ilyet még nem tapasztaltam soha! Ilyen primitívséget és agressziót, holott én sosem bántottam őket, sőt, mindig kiállta, értük. Több cigány család(szerűség) közvetlen közelében élve azt mondom, hogy pusztuljanak ki az országból, mert képtelenség megmaradni velük! Nem alkalmazkodnak, hangosak, büdösek és mérhetetlenül agresszívek, ocsmányul káromkodnak, egyszerűen félek tőlük! Engem ők maguk tettek cigánygyűlölővé! Kicsit szégyenlem, mert nem ilyen voltam, de aki védi őket, az sosem élt még a közelükben, azt kell hogy mondjam.:( Szeretném, ha elhúznának innen, úgyis csak szidni tudják a magyarokat...
2013. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!