Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt félénk lányok?

Vannak itt félénk lányok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy élitek meg a mindennapokat, vannak-e barátaitok, nyitottak vagytok-e új barátságokra? És ha a fentebb írt városban vagy közelében laktok vagy csak arra jártok, milyen helyeken tudjátok jól érezni magatokat a félénkségetek ellenére is?

Kort is írjatok! :)


2011. szept. 1. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig is félénk voltam. Barátaim nincsenek, általánosban még volt 1-2, de ahogy nőttem egyre zárkózottabb lettem, és egyre nehezebben barátkoztam.

Most nem zavar, már megszoktam, de néha kicsit magányos vagyok. Nem szeretek olyan helyekre járni, ahol sokan vannak (pl. házibuli). Idegenek társaságában még félénkebb vagyok.

25/L

2011. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem gondoltam volna, hogy érkezik rá válasz, egy kicsit félresikerült kísérlet volt az ismerkedésre. A moderátorok el is távolították a várost, melyre hivatkoztam benne. Így jártam, nem ismerkedős oldal ez.

Mindenesetre köszönöm a választ, és ha nyugtat a tudat, én is hasonló vagyok, csak az ellenkező nemből.


21/F

2011. okt. 9. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!