Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan lehetne Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehetne Titeket meghódítania egy alacsony, vékony, állítólag helyes, viszont félénk, csendes fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalat, haver, hogy félénken sehogy. Én is ilyen kis visszahúzódó alak voltam, senkit nem érdekeltem. Azóta megváltoztam, és láss csodát...
2011. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
9%
Ha még nősz egy kicsit, izmosodsz, megtartod a helyességedet , viszont merészebb és jobban beszélős leszel!
2011. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


mégis hogy változzak meg?


te hogyan csináltad?

2011. okt. 19. 21:29
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem trükközés kérdése. Vagy az esete vagy, vagy nem.
2011. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29


Figyelj, ha én nem merek odamenni, akkor tuti, hogy nem jön oda egy lány sem hozzám. Pedig sok lánnyal szoktunk szemezni, de ők még lehet nálam is félénkebbek azt vettem észre.

2011. okt. 19. 21:33
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Én is nagyon félénk, visszahúzódó, bár helyes voltam, és tényleg nem érdekeltem senkit. Mára ez épp ellenkezőleg van.

Kezd az alapoktól!:) Tanulj meg beszélni, lányokkal is! Válasz olyan lányt eleinte aki benne van a mindennapjaidban, de lehetőleg ne tesót:D Több lánnyal beszélj majd még többel, végül ismeretlenekkel! Szoktasd magad a lányokkal való beszédhez. és Idővel megnyílsz előttük és nem lesz mitől félned, hidd el!:)

Jah és igen, csak Lazán!

2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

alacsonyak kíméljenek... xD


de most tényleg, lehetsz akármilyen kőgazdag/ a leghelyesebb/ legsportosabb nem jöhetsz be mindenkinek :D

vagy bejössz, vagy nem xD

2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:04


nyugi, 180cm magas lányoknál nem szoktam próbálkozni xD

2011. okt. 19. 22:12
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
mit jelent az alacsony? én spec a magas vékony srácokat kedvelem, de igazából magasság tekintetében csak az a fontos, hogy nálam azért egy picivel legyen magasabb. nem nagy szó, mert eléggé alacsony vagyok, néha tökmagnak hívnak. XD a lányokkal való társalgást én is jó ötletnek tartom. meg szerintem a neten is gyakorolhatsz, hogy élőben jobban menjen. ne várd el a lányoktól, hogy ők menjenek oda. én sem szívesen tennék ilyet, mert milyen már, hogy lány létemre nekem kell a fiúk után rohangálnom. de az például jól esne, ha egy srác, akivel szemeztem, vagy nyilvánvaló, hogy bejönnénk egymásnak, odajönne, hogy szia! és akármi. onnantól amár minden ok, ha tetszel a lánynak, nekem is csak az alső lépés megtétele fontos a fiú részéről. utána szívesen átveszem én... bátorság! ha látod, hogy tetszel neki, és ha helyes vagy, és nem vagy totálisan sötét (amit nem tartok valószínűnek), akkor nyert ügyed van. hidd el, hogy amúgy én is hasonló problémával küzdök. tetszik egy srác, én is neki, és nem jön oda!!!!!! (ami az "izmosodj meg" tanácsot illeti, nem biztos, hogy mindenkinek az jön be.) sok sikert, és ne okozz csalódást nekünk lányoknak!!!! :DDDD 18/L
2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18


Egészen pontosan 165cm magas vagyok.


Nincs könnyű dolgom. :/


Már nem is hiszem, hogy bejövök akármelyik lánynak is, kezdek azon filózni, hogy beképzeltem magamnak.

2011. okt. 20. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!