Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy félénk, érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy félénk, érzelmes, kedves, értelmes, szeretni nagyon is tudó fiúnak miért nincs manapság esélye?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve, hogy nem találok egy szeretnivaló, édes lányt, aki viszont szeretne engem.


Miért csak egy irányú a vonzalom?


2011. okt. 24. 00:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Dobj meg egy privivel ;)
2011. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
A lányoknak az ellentéte kell.
2011. okt. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Én ilyen pasikra bukom ^^ kifejezetten utálom ha valaki(fiu) mindig a középpontban akar lenni,nagyképüsködik -.-


A mostani pasim,ö az elsö számomra,félénk s nem beszél sokat :)


üdv,17 Lány :)

2011. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Walk With Me ***** válasza:
77%

Mert ezeket sokan alapból nem becsülik meg. Csak felbátorodnak, hogy Veled mindent meg lehet tenni, és néha akaratlanul is, de kihasználhatnak. Én is ebben a cipőben járok.


20/F

2011. okt. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha emellett a külsőd is előnyös, akkor nem lehet nagy a baj.
2011. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ...

21/f

2011. okt. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
az a baj, hogy a vonzalom az első és nem az egyéb tulajdonságok. ha ez működik köztetek, akkor utána sokan értékelnék azt, amilyen vagy, de ha a hormonok nem rád mozdulnak meg, akkor semmit sem tehetsz.
2011. okt. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert csóró,ezáltal az életképessége 0.
2011. okt. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van esélye. Ha azt tapasztalod, hogy nincs esélyed, akkor feltehetően nem érzelmes vagy, hanem hisztis, és nem kedves és szerető, hanem megalázkodó és önbizalomhiányos.


A félénkség nem jó, de a nők nem érzékelik, ezért nem tesz rossz benyomást. Ugyanis aki félénk, az pont úgy viselkedik, mint aki nyugodt, megfontolt és távolságtartó, pl. mert okos és érett. Ha félénk vagy, akkor az első benyomás, amit teszel, nem rossz, amíg le nem rontod valami amatőr hibával. Ha félénk vagy, akkor olyan szerepbe kell magad képzelni, ami ezt a kissé merev, nyugodt, visszafogott formát hozza. Látva, hogy ez sikeres, nőni fog az önbizalmad és szép lassan "felengedhetsz". Aki tizenéves korában félénk, az általában egyszerűen tapasztalatlan, és hamar kigyógyul belőle, csak egy-két siker kell hozzá.


Viszont ha hibás elméleted van arrról, hogy mi kell a nőknek, akkor tovább erőltethetsz lúzer viselkedésformákat, és az kudarchoz vezet. A kudarc oka nem az, hogy a nők nem szeretik a kedves vagy az érzelmes férfiakat: a lábtörlő és a hisztis férfiakat nem bírják.

2011. okt. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Mert a mai nők a pénzt nézik,hogy kin lehet előrébb jutni.35F
2011. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!