Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most micsináljak? Nembántam...

Most micsináljak? Nembántam meg amit tettem!

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy egy Rbd-s nekiáltt k*rva anyázni meg csesztetett állandóan meg fikázta a csapatomat és ma elegem lett belőle ! Megfogtam és lerugtam és még a földön is belerugtam párat rá 20 percre megint elkaptam és a torkának szoritottam a cípőmet és azt mondtam neki ,hogy : Ne szorakozz a pesti ultrákkal .

Ez még nem is lenne akkora gond csak h olyan harcművészetet tanulok amiben ez tilos , és hát most nemtudom micsináljak! (Mármint a földön lévő ellenfelet rugdosni)


ja am én 14/F

ő 15/F


2010. nov. 15. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Most mi van?

2. Most mi a kérdés egyáltalán? Mit szeretnél tudni?

2010. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen választ vársz, és azt sem tudom eldönteni, hogy miért írtad ezt ki? Úgy tűnik, mintha büszke lennél magadra, pedig nincs mire!

Hogy mit csinálj? Szállj magadba, és legközelebb gondolkodj mielőtt cselekszel. Bár nem tudom minek írom, mert ha 20 perc elteltével megint nekimentél, akkor a harcművészet, amit tanulsz semmit nem nyújtott neked.

2010. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
=( de csak izé ..szal nembírtam h fikázza és amikor megláttam megint a pofálűját elkapott az ideg !
2010. nov. 15. 19:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább edzés helyett pszichológushoz járj...
2010. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt megbánni, mikor szánalmas és primitív az ember.
2010. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg külön gratulálok, hogy harcművészetre jársz... tudod annak általában az a filozófiája, hogy a konfliktusokat békésen rendezzük, és védekezzük, de ne támadjunk. Legalább mérlegelhetted volna a helyzetet: akármit csinált is az a másik, csak szóban pofázott, te meg fizikailag mész neki. Balf*sz.
2010. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

71%-os elég kacifántosan fejezte ki magát, de abszolút egyetértek vele. Beképzelt kis szaros vagy, aki azt hiszi, hogy atyaúristen lesz, ha megver valakit, és még olyan hülye is, hogy azt hiszi, ezzel fel lehet vágni.

Bezzeg ha anyádat verné meg így a boltos Juli, mert folyton szidja a répát, fel lennél háborodva...

2010. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ultra= a szurkoloi csoportok tagjai

Rbd=red -blue devils 92' Az ellenséges szurkoloi tábor már évek óta .


Fuutbalhuligánok XD

2010. nov. 15. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el azon, hogy minden nyomorúság a világon abból származik, hogy valaki elkötelezi magát valamilyen csoport mellett, és harcol érte.


Megpróbálom átkonvertálni, hogy értsd: ha az anyád mondjuk azt vallaná, hogy a Föld gömbölyű, és éppen egy olyan párt lenne hatalmon, aki szerint lapos, és ezeknek "szurkolói" agyonvernék anyádat mert szerinte a Föld gombölyű, te mit éreznél? Különben is, mit tudsz te arról a csapatról? Tudtad, hogy eredetileg minden sport az összefogást hivatott hirdetni? Ha nem bírsz ilyeneket átgondolni, akkor meg ne verekedj, és főleg ne játszd az agyadat...

2010. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod, az igazából normális dolog, hogy vannak indulataid, még az sem kóros, hogy ilyen pitiáner dolgok váltják ki, mint amit leírtál - főleg fiúktól (bár hogy valakiben 14 évesen így tomboljon a tesztoszteron... korán érő lehetsz). Az viszont nem normális, hogy nem tudod mederben tartani, nem tudsz neki megfelelő "levezetést" találni. Azt gondolná az ember, hogy a küzdősport megfelel erre, de úgy látszik, a te esetedben nem.


Nyilvánvalóan nem az illetővel volt bajod (ez a "konfliktus" elég nevetségesen hangzik a kívülállók számára, kb. mint amikor három évesek azt mondják a homokozóban egymás homokvárára, hogy kulipintyó vagy nem tudom), hanem jól esett megrugdosni valakit. Szerintem ilyen esetben sokkal normálisabb dolog hazamenni, fogni egy boxzsákot, és azt összerugdosni, miközben azt képzeled, hogy a boxzsák szólta le a homokvárad - arra még rá is foghatod, hogy sportolsz, és így nem teszed magad nevetséges agresszív kis sz*csimbókká a többi ember szemében. Ez, amit te csináltál, pont az a színvonal, mint amikor valaki vandálkodik, tárgyakat "bánt", tesz tönkre egyszerűen azért, mert jól esik neki. Semmi értelme, ezek "csak" érzelmek, butaság ezek miatt "összeveszni" a külvilággal.

2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!