Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is utálja, ha célozgatnak?

Más is utálja, ha célozgatnak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm/haverom..aki bármit akar "mondani"nem mondja, hanem célozgat. Pl msn-en beszélgettünk...erre elkezdi irni h: "hellod..uristen mi volt..."

erre én: "hellod? nem inkább hallod akart az lenni?"

erre ő: "Csitteljél már.."

(és ugye nem irtam erre semmit mert irta h csitteljek=maradjak csendben..igy nem irtam, vártam hogy mikor fejezi be a mondatát.. és erre nem irt semmit.. kb 10 percig semmit nem irt..aztán megkérdeztem h :

én: mi volt ez a hallod?..

erre ő: JAAA, hát az ugy volt, hogy....(a lényeg h a fiujával szexelt..)


meg ma is a suliban célzogatott, h : jajj a fium ma ott aludt, tv-t néztünk. CSAK TÉVÉT. de csaaaak Tv-t néztünk...CSAK TV-T. <--miért kell kihangsulyozni?:D elhiszem én hogy nem szexeltek.. és akk fél percre rá, hogy ők szexeltek, és hogy az anyuja rájuk nyitott... ez csak 2 bezsélgetés, több is volt.. szval hogy arra célozgat, hogy ők hogyan szexelnek a barátjával..hogy elkezdi a mondatot, de nem fejezi be, és várja hogy megkérdezzem h : mivan? <--mert akk igy olyan, mintha engem annyira érdekelne..

Remélem értitek:))


2011. szept. 1. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kissé zavaros,de kibogoztam! :D Amúgy én is utálom ha célozgatnak!
2011. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem fárasztom magam ilyenekkel :)
2011. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ezt most nem írtad volna, hanem mondtad volna, azt mondanám ezt jól elhadartad, de azért érthető. Ő azt várja, hogy Te érdeklődj és kíváncsiskodj és kérdezz már rá, hogy ő had meséljen. Végül is úgy van, ahogy írtad, érdekeljen téged. Én is utálom ha valaki rám erőlteti a témáját. Én mindig észre veszem magam, ha valakit nem érdekel a sztorim, akkor nem erőltetem. Ilyen ember ellen nem sok mindent lehet tenni.
2011. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem talaj-lazitasra van szukseged.
2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

:D Nekem is van egy ilyen ismerősöm! De Ő mindenben ilyen! Pl: Huhh... aztaqurva, mi volt ma... zihál meg úgy néz rám,hogy látom a szemeivel üzeni, hogy na kérdezz már ráááááá! :) Én meg ilyenkor flegmán (azért flegmán, mert látom hogy úgy hatásos, és kezd leszokni róla)

megkérdezem: Jaj már megint milyen jelentéktelen dolgot nagyítasz ki? Akkor általában igaz nem mondja el, mert megsértődik, de tényleg nem nagy cucc a mondanivaló, 20 perc után úgyis rendesen elmondja, de nem szeretek csodálkozni, meg nagy szenzációnak tartani más idióta problémáját/ örömét! Amúgysem szeretem a dicsekvő embereket!

2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mintha fel akarná hívni magára a figyelmet, h neki milyen jó h meg.....ták xD úgy jön e nekem h kicsit büszke lenne erre, hogy van pasija meg minden (igen, az utsó szó célzás a szexre :D )
2011. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:D Nekem anyukám ilyen, de már megszoktam, nem zavar. De barátnőnél azért más lenne, biztos idegesítene.
2011. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem kifejezetten szeretem ezt, pláne akkor, amikor a vége mindig egy mese lesz, hogy itt és itt szexeltek és milyen volt és bla-bla... A legutóbbi ilyen ismerősömet két hónap után töröltem-tiltottam - addig bírtam birkatürelemmel.
2011. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én utálom ha kijavítják a helyesírásom... de szerintem inkább örülni kéne, hogy megosztotta veled az első szeretkezését és nem részletezte csak célzott rá. de ha állandóan arról beszél az tényleg idegesítő
2011. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb egy szép velős célozgatásnál. Hogy vannak az ikreid? Hányszor áll be a kocsi a garázsba egy héten nálad? :DDDD
2011. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!