Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy próbáljam/próbáljuk meg...

Hogy próbáljam/próbáljuk meg közölni a barátnőmmel, hogy az apjával szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

7 hónap után szakítottunk,de most úgy látszik,hogy megint összejövünk.

Csak nem tudom,hogy ezt hogy kéne elmondani (legjobb) barátnőmnek...Gondolom,hogy cirkuszt fog csinálni,de én nem akarok neki többet hazudni.Eldöntöttem,hogy most őszinte leszek vele,nem úgy,mint legutóbb.

De nem tudom,hogy kéne neki ezt elmondani úgy,hogy ne nagyon boruljon ki lelkileg.


2011. szept. 1. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mókuska, te aztán gyorsan eldöntötted, hogy folytatod a k.urváskodást. Szégyelld magad.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Nekem biztos nem tudnád semmiféle formában elmondani kiborulás nélkül, egy életre meggyűlölnélek téged is, de apámat is, hogy ezt tettétek anyukámmal. Undorító vagy, szerintem meg is ütnélek.
2011. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem folytatok semmilyen k*rváskodást,mert el sem kezdtem semmi ilyesmit.Megbeszéltük a dolgokat,elmondta,hogy azért válik el a feleségétől,mert nem szereti és velem akar lenni.Én is szeretem Őt,akkor mégis mi itt a gond?

Nem szeretnék többet hazudni a barátnőmnek sem,őszinte szeretnék vele lenni.

2011. szept. 1. 18:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van a gond, amikor már magad sem látod mi a probléma. Adnék neked egy olyan nyakast, hogy egyből észhez térnél. :-)
2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a probléma az,hogy a férfi,akit szeretek a barátnőmnek az apja...De az érzelmeim ellen nem tudok tenni.
2011. szept. 1. 18:33
 6/16 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy a probléma az,hogy a férfi,akit szeretek a barátnőmnek az apja"


Szóval még mindig nem fogtad fel a problémát.

2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha a probléma az lenne,hogy nős,akkor közölném,hogy már külön költöztek és folyamatban van a válás.
2011. szept. 1. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
De te már akkor aláfeküdtél, amikor szó sem volt válásról, sőt, megkockáztatom, hogy te vagy a válóok. Mindegy, csinálj amit akarsz, csak szegény barátnődet sajnálom, nagyon szomorú lesz amikor megtudja, milyen ember vagy te valójában.
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt milyen korosztályokról van szó?
2011. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A megpocsékolt kérdező 18, az aranyphaszú apuci pedig 42, hát nem összeillő pár? (beleírta az előző kérdésbe, onnan tudom)
2011. szept. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!