Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » De gáz, senki nem akar velem...

De gáz, senki nem akar velem táncolni szalagavtón?

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok ANNYIRA csúnya, sem az a tökéletes szépség. Mármint kicsit duci vagyok, de állítólag szép. A fiúk inkább táncolnak olyan lánnyal, akit folyton kiröghögnek a háta mögött (mármint ők egymás között), velem meg senki nem akar. Úgyhogy beírtak mellém egy olyan srácot, aki ott sem volt, és tuti, kirázza a hideg, ha megtudja, hogy velem kell táncolnia. Ez annyira sz*r érzés. ÉS fogalmam sincs, hogy miért van ez:S Mármint nem vagyok tahó, bunkó, büdös. Adok magamra, okos vagyok , és mégis úgy vannak vele, hogy csak velem ne. Ezek után csoda, hogy már előre rettegek az egésztől?:(
2011. szept. 1. 18:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
10%
szerintem az a srác már harakirit végzett otthon magán mert haverjai elmondták és mond ki szépen DAGADT!
2011. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én lányom írta volna.....

Ma ugyanez volt a problémája, leszámítva azt, hogy arra nem tért ki, hogy beírak-e mellé valakit táncolni.


Szép, csinos, okos, de nem qrvinka, mint a többi.

Kedves kommentelő: Miért írod, hogy dagadt? Az ilyen tahóktól lesz egy kamasznak egész életére kisebbségi komplexusa. A kérdező visszaírhatta volna, hogy "a tahóságoddal a f@rkad miniatűr méretét akartad kompenzálni?"

A lányom osztályába kikent-kifent, kisqrvák járnak, akik úton útfélen leszopják a korai magömléses kisfiúkat. Na ő, ezért IS lóg ki a sorból! Kedves kérdező: Szard le nagyívben, legfeljebb nem táncolsz! Sok szép élmény vár még rád a középiskolában!

2011. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, külsőst nem lehet vinni? Mert nem lenne olyan ismid, aki táncolna veled?
2011. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves" első, te pedig előbb tanulj meg írni, és csak utána bunkózz! Pa.raszt!
2011. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérj meg valaki külsöst, egy barátodat.
2011. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én sem táncoltam szalag avatón. mivel nem jutott nekem pár. a 2 legjobb pasi az osztályból kijelentette hogy sz@rik az egészre, és a többi pedig elkelt hamar. ha ők táncoltak lett volna párom, de igazából jobb is volt így. ezt nem nekem találták ki
2011. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyedül a keringőre lehet külsőst vinni, de keringőzni meg úgysem fogok. A többit osztályszinten kell megoldani, pláne, hogy elvileg 11 fiú és 11 lány van. Legszívesebben lefújnám az egészet:S Igazából nem is nagyon érdekel, épp az ilyenek miatt, mint az első, állok hadilábon az ilyesmivel. A legviccesebb az, hogy ezek a srácok, akikről beszélek, EGYÁLTALÁN nem adoniszok, sőt. Tök lúzerek. És még ők pofáznak! Ettől meg ideges leszek. Egyébként kedves első, most fogytam 8 kilót, és még folytatom a dolgot, és már egyáltalán nem vagyok dagadt, csak épp tök sovány sem. Amúgy linkelj már magadról egy képet pls!
2011. szept. 1. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak én választhattam , mi 20-an voltunk fiúk és volt 6 lány ( de mondjuk egy másik osztályból soroltak be mellém egy lányt), de sokan nem is táncoltak az osztályból, az se tragédia ha nem táncolsz, én is csak a lány kedvéért tettem meg (akit mégcsak nem is ismertem), egyáltalán nem olyan mint amit a filmekben látni hogy egész életükben ezt emlegetik, mi már év végén nem is nagyon emlékeztünk rá.
2011. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez meg a másik:S Én tényéleg nem akarok, de tökre berágnának rám, hogy mi az, hogy én nem táncolok. Legszívesebben sírnék:S Annyira rosszul vagyok ettől az egésztől, soha nem bírtam az ilyesmit. Puccos nagyzolás... Semmi értelme. "Erre fogtok emlékezni egész életetekben" Naná. Az biztos:S
2011. szept. 1. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyu most itt írhatnak akármit h te vagy a jó meg te vagy a nem qurvinka stb. stb. de jobb lenne ha kinyitnád a szemed... ha senki nem akar veled táncolni, az azért jelent valamit, nem csak úgy ok nélkül van. És hidd el h ebben nem csak a külsőd számít. Szóval most maradhatsz ilyen, és akkor egész életedben ki fognak közösíteni mindenhonnan (bár itt a gyikon majd biztos mindig leírják 3-4en h te vagy a legjobb) vagy elgondolkozhatsz magadon inkább egy kicsit...
2011. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!